اخبار ارز دیجیتال

وکیل برتر Coinbase به ارائه افشای مهم SEC برای بازارها واکنش نشان داد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase به اظهارات اخیر کمیسیونر SEC، هستر ام. پیرس در رویداد “SEC Speaks” واکنش نشان داد.

رویداد دو روزه سالانه “SEC Talks” روز سه شنبه آغاز شد و سرنخ هایی در مورد اولویت های کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال جاری ارائه کرد.

“SEC Speaks” انجمنی است که در آن SEC راهنمایی هایی را به جامعه حقوقی در مورد قوانین، مقررات، اقدامات اجرایی و دعاوی ارائه می دهد. این رویداد به SEC اجازه می دهد تا پیام های کلیدی خود را ارائه دهد و موضوع اصلی امسال “افشاء” است.

گری جنسلر، رئیس SEC، کمیسیونرها و سایر پرسنل کلیدی در طول این رویداد اظهاراتی را بیان می کنند.

Heister Peirce در سخنرانی خود در مورد “SEC Speaks”، “Crypto Mom” ​​روی موضوع اساسی کمیسیون واقعی و کاهش تعامل کارکنان با مردم تمرکز می کند. او می افزاید که کمیسیون مسئول است نه کارکنان یا فعالان بازار.

به گفته پیرس، این در روشی که امروزه قوانین تدوین می‌شوند منعکس می‌شود: پیشنهادهای بسیار گسترده و مشارکت بسیار کم SEC در بحث‌های اجرایی. او گفت که تعاملات سازنده با SEC به طور فزاینده ای نادر می شود.

Coinbase CLO پل گروال او با توئیتی در حمایت از اظهارات پیرس پاسخ داد: “در اظهارات کمیسر هستر پیرس در SEC Speaks این هفته چیزهای زیادی برای پذیرش وجود دارد.”

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase در گذشته برای قوانین شفاف در مورد دارایی های دیجیتال درخواست داده بود، اما SEC این درخواست را در دسامبر گذشته رد کرد.

کوین‌بیس اکنون از دادگاه فدرال می‌خواهد که تصمیم قبلی SEC برای رد دادخواست خود را لغو کند و از SEC بخواهد قوانین جدیدی را در مورد ارزهای دیجیتال اعمال کند یا حداقل موضع خود را روشن کند.

در آخرین پیشرفت حقوقی، قاضی منطقه ای ایالات متحده کاترین پولک فایلا هفته گذشته حکم داد که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه Coinbase می تواند ادامه یابد.

به این ترتیب، قاضی همچنین موافقت کرد که ادعای SEC را رد کند، در صورتی که کوین بیس با در دسترس قرار دادن برنامه Wallet خود به عنوان یک کارگزار ثبت نشده عمل کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا