اخبار ارز دیجیتال

سهام کوین‌بیس تا زمانی که قوانین ایالات متحده مشخص شود، «وزن‌دهی» می‌شوند: سیتی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این بانک سرمایه گذاری سهام کوین بیس را در بحبوحه نبردهای مداوم با تنظیم کننده های ایالات متحده به “خنثی” کاهش داده است.

به گفته تحلیلگران سرمایه گذاری سیتی، تا زمانی که رگولاتورها “قوانین ترافیکی” قانونی را در ایالات متحده ایجاد کنند، قیمت سهام Coinbase صرافی ارز دیجیتال به کاهش ادامه خواهد داد.

بر اساس گزارش اول ماه مه، بانک‌های سرمایه‌گذاری سهام صرافی ارزهای دیجیتال را از «خرید» به «خنثی» کاهش دادند و اهداف قیمتی خود را کاهش دادند.

اسکرین شات یادداشت تحلیلگر سیتی. سس: توییتر

پیتر کریستینسن، تحلیلگر سیتی در گزارشی در اول ماه مه گفت: «تا زمانی که «قوانین ترافیک» نظارتی در ایالات متحده تثبیت شود، این سطح بالای عدم اطمینان همچنان بر سهام تأثیر خواهد گذاشت.» او اشاره کرد.

در ماه مارس، کوین بیس فاش کرد که اعلان ولز را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مورد نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار دریافت کرده است که اقدامات اجرایی احتمالی در آینده را پیشنهاد می کند.

در ماه آوریل، این شرکت به SEC پاسخ داد و یک شکایت از دادگاه فدرال تنظیم کرد تا SEC را مجبور کند که رفتار نظارتی خود را با برخی دارایی‌های دیجیتال روشن کند.

در اواخر همان ماه، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس و پل گروال، مدیر ارشد حقوقی، پاسخ رسمی خود را به اطلاعیه مارس ولز در یوتیوب منتشر کردند.

کریستینسن با اشاره به اینکه راه‌های مختلفی وجود دارد که نبرد نظارتی می‌تواند انجام شود، گفت: «همان‌طور که هست، بحث‌های طولانی و کوتاه هر دو با مشکلات قانونی کوین‌بیس شروع می‌شوند و به پایان می‌رسند.

واضح است که (1) روند طولانی قانونی علیه کمیسیون SEC، ناتوانی در رد امکان دستور عملیاتی، (2) یک تقویم سخت قانونی و مبارزات قانونی مورد انتظار طولانی در سال انتخابات آینده، و/یا ( iii) روندهای حقوقی در حال انجام ریپل که ممکن است سابقه ای ایجاد کند.”

تحلیلگران خاطرنشان کردند که آخرین تحولات SEC نشان نمی دهد که طرفین به توافق نزدیک هستند.

مربوط: Coinbase قصد دارد پلتفرم تجارت رمزنگاری را در خارج از ایالات متحده راه اندازی کند: گزارش

بر اساس گزارش یاهو فایننس، در زمان نگارش این مقاله، کوین بیس در سال گذشته 58.5 درصد سقوط کرده است و با قیمت 51.32 دلار معامله می شود.

قیمت سهام کوین بیس برای یک سال.منبع: گوگل

پس از فاش شدن دریافت اطلاعیه ولز، سهام در 22 مارس حدود 16 درصد سقوط کرد.

این شرکت اخیراً موضوع دو طرح دعوای دسته جمعی بود. یکی از آنها ادعا می کند که قوانین حریم خصوصی ایلینویز را در مورد جمع آوری اطلاعات بیومتریک مشتری نقض کرده است، و دیگری ادعا می کند که برخی از مدیران اجرایی زمانی که شرکت عمومی شد از اطلاعات داخلی سود می بردند.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Felix Ng

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا