🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase International معاملات آتی دائمی را برای مشتریان خرده‌فروش راه‌اندازی می‌کند

تأییدیه اخیر نظارتی برای شعبه بین‌المللی کوین‌بیس کمتر از یک ماه پس از موافقت NFA با ارائه خدمات مشتقات ارزهای دیجیتال به مشتریان نهادی در ایالت‌های واجد شرایط ایالات متحده صورت می‌گیرد.

صرافی بین المللی کوین بیس، دارنده مجوز کلاس F با مرجع پولی برمودا (BMA)، اعلام کرد که تأییدیه های نظارتی بیشتری را دریافت کرده است تا این پلتفرم بتواند معاملات آتی دائمی را به مشتریان خرده فروشی خارج از ایالات متحده ارائه دهد.

Coinbase International که در می ۲۰۲۳ تأسیس شد، قبلاً خدمات مشتقات ارزهای دیجیتال را به سرمایه گذاران نهادی ارائه می دهد. با جدیدترین تاییدیه‌های نظارتی، پلتفرم ارز دیجیتال در هفته‌های آینده به مشتریان واجد شرایط دسترسی به قراردادهای آتی دائمی تنظیم‌شده در پلتفرم Coinbase Advanced را آغاز خواهد کرد. صرافی اعلام کرد که حساب آتی دائمی توسط Coinbase Bermuda Limited نگهداری می شود که توسط BMA تنظیم می شود.

صرافی کریپتو در اطلاعیه ای اعلام کرد که نزدیک به ۷۵ درصد از حجم معاملات کریپتو آن از بازار مشتقات است و تأییدیه های نظارتی اخیر به معامله گران منفرد اجازه می دهد تا به بازار مشتقات کریپتو که عمدتاً تحت سلطه موسسات مالی است، دسترسی داشته باشند. ممکن است.

پلتفرم ارز دیجیتال همچنین خاطرنشان کرد که کوین بیس در بازارسازی دخالتی ندارد و بیان کرد که نقدینگی در صرافی توسط ارائه دهندگان نقدینگی مستقر و مستقل که تحت بررسی های کامل انطباق قرار گرفته اند، ارائه می شود.

کوین بیس ادعا کرد که پلت فرم آن دروازه مناسبی برای معامله گران خرده فروشی برای دسترسی به بازار مشتقات به شیوه ای امن و سازگار خواهد بود. صرافی بین المللی کوین بیس فقط برای مصرف کنندگان غیر آمریکایی در چندین کشور در دسترس است و مشتریان قبل از افتتاح حساب تجاری کوین بیس پیشرفته، آزمایشی را برای ارزیابی واجد شرایط بودن این محصول انجام می دهند.

مربوط: محقق حقوقی در حمایت از کوین بیس، پرونده قضایی تشکیل می دهد

تایید اخیر Coinbase International برای ارائه معاملات آتی دائمی به مشتریان خرده‌فروشی، تنها یک روز پس از دریافت تاییدیه این پلتفرم از انجمن ملی آتی (NFA) برای ارائه سرمایه‌گذاری در معاملات آتی کریپتو به مشتریان نهادی واجد شرایط در ایالات متحده صورت گرفت. این یک ماه بعد انجام شد.

Coinbase همچنان به پیشرفت خود در خارج از ایالات متحده ادامه می دهد، حتی در شرایطی که با یک جنگ نظارتی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بر سر خدمات خود مواجه است. رگولاتورها در اوایل ژوئن شکایتی علیه کوین بیس تنظیم کردند و ادعا کردند که این شرکت با فروش اوراق بهادار ثبت نشده، قوانین اوراق بهادار محلی را نقض کرده است.

مجله: سوال بزرگ: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا