اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارز مجازی کوین بیس مجوز پرداخت را در سنگاپور دریافت می کند

مجوز جدید MPI یک سال پس از آن صادر شد که Coinbase برای اولین بار در سنگاپور تأییدیه اصولی را دریافت کرد و به آن اجازه داد خدمات رمز پرداخت دیجیتال خود را گسترش دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، پس از دریافت تاییدیه نظارتی کلیدی از بانک مرکزی سنگاپور، عملیات خود را در سنگاپور گسترش می دهد.

کوین بیس در اول اکتبر اعلام کرد که مجوز موسسه پرداخت بزرگ (MPI) را از مرجع پولی سنگاپور دریافت کرده است. مجوز جدید، که یک سال پس از اولین تایید اصولی Coinbase در سنگاپور ارائه می‌شود، به این شرکت اجازه می‌دهد تا تجارت دیجیتالی خود را به عنوان خدمات رمز پرداخت برای افراد و موسسات در این کشور گسترش دهد.

طبق MAS، شرکت‌های دارای مجوز MPI مجازند خدمات پرداخت را بدون محدودیت تراکنش ۳ میلیون دلار سنگاپور (۲.۲ میلیون دلار) برای هر سرویس پرداختی انجام دهند. کسب و کارهای تایید شده همچنین از محدودیت تراکنش ماهانه ۶ میلیون دلار سنگاپور (۴.۴ میلیون دلار) برای دو یا چند سرویس پرداخت، به استثنای صدور حساب پول الکترونیکی و خدمات مبادله ارز، معاف خواهند بود.

این شرکت در بیانیه‌ای گفت: مجوز تازه به دست آمده «نه تنها عملیات کوین‌بیس را تأیید می‌کند»، بلکه نشان‌دهنده تعهد آن به جوامع رو به رشد کریپتو و Web3 سنگاپور است.

کوین بیس فعالانه در حال کار بر روی توسعه محصولات و خدماتی است که به طور خاص برای سنگاپور طراحی شده اند و PayNow و انتقالات بانکی FAST را در مارس ۲۰۲۳ راه اندازی کرد. Coinbase همچنین سرویس هویت دیجیتالی سنگاپور SingPass را برای ساده سازی فرآیند ورود به سیستم ادغام کرده است. علاوه بر این، کوین بیس با شرکت های بزرگ بلاک چین محلی مانند Nansen.ai، Blockdaemon و Infura برای گسترش محصولاتی مانند Base Blockchain و Wallet-as-a-Service همکاری می کند.

مربوط: Coinbase ثبت نام AML را از بانک اسپانیا تضمین می کند

این صرافی گفت: “از تعامل اولیه ما با Lion City، سنگاپور را به عنوان بازار مهمی برای Coinbase می شناختیم.” وی افزود که یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که بیش از ۳۰ درصد سنگاپوری ها در حال حاضر یا از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنند. او تاکید کرد که او شناسایی شده است. به عنوان مالک این اطلاعیه افزود:

سنگاپور به طور طبیعی به یک مکان مهم برای این صنعت تبدیل شده است. علاوه بر این، سنگاپور خانه بیش از ۷۰۰ شرکت Web3 است که آن را به بازاری حیاتی برای رشد ارزهای دیجیتال و اقتصاد Web3 تبدیل می کند.

Coinbase بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، شرکت‌های پیشرو جهانی ارزهای دیجیتال اخیراً تلاش‌های خود را برای ایمن کردن مجوزهای MPI در سنگاپور افزایش داده‌اند. ارائه دهنده داده های رمزنگاری و کیف پول Blockchain.com دوازدهمین شرکتی بود که در آگوست ۲۰۲۳ مجوز دریافت کرد. دایره صادرکننده استیبل کوین USDC (USDC) از صرافی ارزهای دیجیتال Crypto.com برای دریافت مجوز MPI در ژوئن ۲۰۲۳ پیروی می کند.

مجله: مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد.

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا