🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase به دنبال رد دعوی SEC، ادعای سوء استفاده غیرعادی از رویه دادرسی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

درخواست رد ادعا می کند که شاکیان هیچ ادعای قانونی معتبری ندارند، حتی اگر همه ادعاهای موجود در دعوا درست باشد.

در نبرد حقوقی جاری بین کوین بیس و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده درخواستی برای رد شکایت SEC ارائه کرده است.

در یک سند حقوقی که در روز پنجشنبه، ۲۹ ژوئن در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، Coinbase نگرانی خود را در مورد تفسیر SEC از قوانین اوراق بهادار ابراز کرد و به استناد به دستیابی SEC فراتر از اختیارات قانونی خود اشاره کرد.

این حرکت بر عزم Coinbase برای اعتراض به شکایت SEC تأکید می کند. درخواست رد ادعا می کند که شاکیان هیچ ادعای قانونی معتبری ندارند، حتی اگر همه ادعاهای موجود در دعوا درست باشد. تیم حقوقی کوین بیس در این پرونده گفت:

“حتی اگر SEC درست باشد که دارایی ها و خدمات شناسایی شده در محدوده تنظیم کننده های موجود است، این [legal] این شکایت باید به دلایل مستقل رد شود که حقوق مربوط به دادرسی Coinbase را نقض می کند و یک سوء استفاده فوق العاده از روند است. ”

شکایت SEC ادعا می کند که Coinbase تجارت ثبت نشده ۱۲ توکن دیجیتال را که اوراق بهادار محسوب می شوند، تسهیل کرده است.

این شرکت با این ادعا مخالفت می‌کند و استدلال می‌کند که SEC قوانین اوراق بهادار را به گونه‌ای اعمال می‌کند که به طور قابل توجهی از چارچوب قانونی موجود انحراف دارد. پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase در ۲۹ ژوئن در توییتی گفت که اتهامات SEC “به مراتب فراتر از قانون موجود است” و باید رد شود.

تعریف SEC از اوراق بهادار شامل قرارداد سرمایه گذاری می شود که دیوان عالی آن را در تست هوی به گونه ای تفسیر کرد که شامل معاملاتی می شود که در آن افراد پول را در یک شرکت مشترک سرمایه گذاری می کنند و در درجه اول از تلاش های دیگران سود می برند. من اینجا هستم. در این شکایت، SEC نام ۱۲ توکن کریپتو شامل Solana SOL، Cardano (ADA)، Polygon (MATIC)، The Sandbox (SAND)، Flow (FLOW)، اینترنت کامپیوتر (ICP)، Near (NEAR) و Dash را معرفی کرده است. به عنوان اوراق بهادار فهرست شده است. (خط تیره).

مربوط: گری جنسلر برای وال استریت به افراد ضعیف آسیب می رساند

وکلای صرافی همچنین ادعا می‌کنند که در سال ۲۰۲۱، SEC پرونده‌های ثبت نام Coinbase را در کمیسیون معتبر اعلام کرد و بدین ترتیب به شرکت اجازه داد تا سهام را پس از انتشار عمومی به سرمایه‌گذاران بفروشد.

این تایید پس از یک فرآیند بررسی گسترده طی چندین ماه، از جمله بحث‌های عمیق با Coinbase به دست آمد. این به کوین‌بیس اجازه می‌دهد تا بیش از ۲۴۰ توکن را در صرافی خود معامله کند، از جمله ۶ مورد از ۱۲ مورد اختلاف فعلی.

مجله: SEC از متاورس متنفر استنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا