اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس می گوید پس از ادغام، فورک های بالقوه را ارزیابی خواهد کرد

کوین بیس گفت: «در صورت انشعاب ETH PoW به دنبال The Merge، این دارایی مانند هر دارایی دیگری که در صرافی ما فهرست شده است، مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت.

صرافی رمزارز Coinbase اطلاعات مربوط به انتقال اتریوم به Proof of Stake را به‌روزرسانی کرده است تا یک فورک احتمالی را نیز در بر بگیرد.

کوین‌بیس در به‌روزرسانی روز پنجشنبه در پست وبلاگ خود در ۱۶ اوت گفت که فورک‌های بالقوه در بلاک چین اتریوم را «به‌صورت موردی» ارزیابی می‌کند. صرافی ارز دیجیتال قبلاً برنامه ریزی کرده بود که سپرده گذاری و برداشت توکن های اتر (ETH) و ERC-20 را در طول ادغام، که انتظار می رود بین ۱۰ تا ۲۰ سپتامبر انجام شود، متوقف کند.

کوین بیس گفت: «در صورت انشعاب ETH PoW به دنبال The Merge، این دارایی مانند هر دارایی دیگری که در صرافی ما فهرست شده است، مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت.

از Proof of Work (PoW) تا Proof of Stake (PoS)، صرافی‌های ETH و شرکت‌های ارزهای دیجیتال اعلامیه‌هایی را منتشر کرده‌اند که مشتریان را از آمادگی‌های لازم قبل از ادغام مطلع می‌کنند. بسیاری انتظار دارند مصرف انرژی بلاک چین به شدت کاهش یابد و مقیاس پذیری افزایش یابد و شبکه کمتر مستعد حملات شود.

مشخص نیست که کاربران ارزهای دیجیتال پس از انتقال به اتریوم، چه واکنشی نسبت به توکن‌های فورک شده PoW فهرست شده در کوین‌بیس و سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال نشان خواهند داد. روز چهارشنبه، این پلتفرم یک توکن ERC-20 را راه اندازی کرد که به مشتریان اجازه می دهد ETH سهام خود را خرج کنند و در عین حال cbETH پاداش دریافت کنند.

مربوط: Bounty باگ شبکه اتریوم چهار برابر شد — تا ۱ میلیون دلار قبل از ادغام پرداخت می شود

بایننس روز پنجشنبه گفت که اگرچه می‌تواند از توکن‌های جدید ایجاد شده توسط یک هارد فورک بالقوه پشتیبانی ارائه کند، اما نمی‌تواند بدون فرآیند بررسی، فهرست‌بندی را تضمین کند. این شرکت اعلامیه مشابهی را اعلام کرد و افزود که این پیشنهاد «بسیار حدس‌آمیز» است و «ممکن است نباشد». وجود داشته باشد.”نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا