اخبار ارز دیجیتال

Coinbase زیان ۱.۱ میلیارد دلاری منتشر می‌کند، اپلیکیشن‌های Polygon 400 درصد در سال ۲۰۲۲ افزایش می‌یابند، ایلان ماسک می‌گوید تورم در حال کاهش است: خلاصه Hodler، ۷ تا ۱۳ اوت

هر شنبه بیا هادلر هضم به شما کمک می کند تمام اخبار مهمی را که در این هفته اتفاق افتاده است، پیگیری کنید. در یک پیوند، بهترین (و بدترین) تخمین های Cointelegraph برای هفته، موارد مهم تصویب و نظارتی، سکه های برتر، پیش بینی ها و موارد دیگر را خواهید یافت.

برترین اخبار هفته

ایلان ماسک: پس از اینکه تسلا ۹۰ درصد بیت کوین را فروخت، ایالات متحده به اوج تورم گذشته رسید

ایلان ماسک پس از فروش ۹۰ درصد از دارایی‌های بیت کوین تسلا در بازار نزولی، پیش‌بینی کرد که اقتصاد ایالات متحده از اوج تورم گذشته است و یک رکود خفیف تا متوسط ​​در افق است. . نکته جالبی که در حال حاضر می بینیم این است که قیمت اکثر کالاهای ما، نه همه کالاهایی که وارد تسلا می شود، در حال کاهش است. ماسک در نشست سالانه سهامداران تسلا در سال ۲۰۲۲ گفت: شش ماه دیگر از هم اکنون.

به زودی: ETH Developers Advance Merge Date

به نظر می‌رسد که ادغام مورد انتظار زودتر از موعد مقرر انجام شده است، با توسعه دهندگان هسته اتریوم، تیم بیکو و ترنس تسائو، برنامه‌نویسان پنج‌شنبه را برای تعیین تاریخ آزمایشی ۱۵ سپتامبر برای ادغام قرار دادند. تاریخ تخمینی قبلی از Beiko 19 سپتامبر بود. و بعد از اینکه ادغام شبکه آزمایشی Goerli نهایی بدون مشکل در این هفته انجام شد، کار مقدماتی نهایی بدون مشکل پیش رفت.

Coinbase 1.1 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه دوم به دلیل رکود سریع و شدید کریپتو منتشر کرد

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال Coinbase به دلیل کاهش سریع و خشونت آمیز ارزهای رمزپایه در سه ماهه دوم، ضرر ۱.۱ میلیارد دلاری را در سه ماهه دوم به ثبت رساند. این شرکت گفت که سه ماهه دوم سه ماهه سختی بود زیرا حجم معاملات و درآمد معاملات به ترتیب ۳۰ و ۳۵ درصد کاهش یافت. این دومین سه ماهه متوالی زیان شرکت در سال جاری بود. این شرکت در نامه ای به سهامداران که روز سه شنبه منتشر شد، نوشت: رکود فعلی در حال بیداد است و رفتار مشتریان منعکس کننده رکودهای گذشته بازار است.

تعداد اپلیکیشن های غیرمتمرکز چند ضلعی به ۳۷۰۰۰ رسید که امسال ۴۰۰ درصد افزایش یافته است.

تعداد DApp ها در پلتفرم مقیاس پذیر اتریوم Polygon در این هفته از ۳۷۰۰۰ فراتر رفت که ۴۰۰ درصد از زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است. این پروژه خلاصه ای از پروژه های DApp ساخته شده بر روی Polygon را ارائه کرد. ۲۶ درصد هم روی Polygon و هم در اتریوم مستقر شده اند. Polygon همچنین می گوید که اکوسیستم آن در حال حاضر بیش از ۱۴۲ میلیون آدرس کاربر منحصر به فرد و ۵ میلیارد دلار دارایی را با تقریباً ۱.۶ میلیارد تراکنش در شبکه خود تا به امروز ایمن می کند.

کاربر ناشناس برای ارسال ETH از Tornado Cash به افراد مشهور تحریم شد

یک روز پس از اینکه وزارت خزانه داری ایالات متحده میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash را به دلیل نقش ادعایی آن در عملیات پولشویی، قراردادهای هوشمند مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ و مجری تلویزیون آمریکایی در فواصل زمانی ۰.۱ اتر تحریم کرد. ارسال آن برای افراد مشهوری مانند نویسنده جیمی فالون آغاز شد. . به نظر می رسد این اقدام یک انتقاد یا اظهار نظر طنز در مورد سیاست فعلی دولت ایالات متحده برای تحریم آدرس هایی باشد که با تورنادو کش نیز تعامل دارند.

برنده و بازنده

بیت کوین برای آخر هفته (بیت کوین) است ۲۳۸۴۰.۹۳ دلار، اتر (اتریوم) و ۱۸۸۲.۲۰ دلار چه زمانی XRP و ۰.۳۷ دلارکل سرمایه بازار است ۱.۱۳ تریلیون دلار، مطابق با به بازار سکه بروید.

در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال بزرگ، ۳ افزایش دهنده آلتکوین برتر این هفته درجه سانتیگراد هستند. (سلول) ۹۳.۸۵٪ از Ankr (ANKR) کاهش در ۴۶.۹۹٪ (DCR) ۲۶.۳۴ درصد.

۳ بازنده برتر آلتکوین این هفته ApeCoin هستند (بوزینه) ۹.۰۳٪، نشانه Curve DAO (CRV) در ۵.۰۱٪ کوساما (KSM) ۴.۵۳ درصد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

جامعه ارشد به ندرت اکوسیستم ارزهای دیجیتال را لمس می کند مگر اینکه نوه هایشان به آنها بگویند این کار را انجام دهند.

اوون رابرتسون، همکار بازاریابی، استراتژی های غالب

این واقعیت که من هیچ جایگزینی برای فیس بوک ندارم دلیل انحصار فیس بوک است. اما در بلاک چین، می توانید آزادانه داده ارسال کنید، [different] فیس بوک.

یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای انیموکا

در حدود شش ماه گذشته، شاهد کاهش ارزش‌گذاری شرکت‌ها به سمت ارزش‌گذاری‌های واقعی‌تر بوده‌ایم که زمان خوبی برای شروع تخصیص سرمایه است.

جرارد بریل، مدیر سرمایه گذاری و سرمایه گذاری، موج مالی

در آینده، این طرز فکر در مورد مدیریت ریسک بسیار مهم است در حالی که در بلندمدت صعودی باقی می ماند. […] شما می توانید در مورد ارزهای دیجیتال خوش بین باشید، اما آنها همچنان می توانند خارج از بازار بفروشند.

جفری گائو، مدیر عامل شرکت Cypherpunk Holdings

مقیاس پذیری در جایی که شما فقط مقیاس پذیری “کم هزینه” را می خواهید خسته کننده نیست. من فکر می کنم شما می توانید یک کلاس کاملاً جدید از برنامه ها را فعال و باز کنید.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم

بنابراین فکر می‌کنم استخدام نهادی راهی است که باید طی شود، و سیستم چیزی است که آن را ممکن می‌کند. […] یک برنامه قاتل برای مصرف کنندگان برای ارتقای رمزارز و DeFi به سطح بعدی.

بوریس آلرگانت، رئیس DeFi Markets در آزمایشگاه ریپل

پیش بینی هفته

بر اساس داده‌های مشتقات، بیت کوین ۲۹ هزار دلار نزدیک‌تر از حد انتظار است

مارسل پکمن، تحلیلگر بازار کوین تلگراف، گفت که قیمت بیت کوین به مبارزه با مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری ادامه داد و در ۱۰ آگوست با رد مواجه شد، اما نتوانست از کانال افزایش ۵۲ روزه خارج شود. او پیشنهاد کرد که قیمت می تواند در نهایت تا اکتبر به ۲۹،۰۰۰ دلار برسد. او به شکل گیری نمودار صعودی با سطح حمایت ۲۲۵۰۰ دلار اشاره کرد که نشان می دهد قیمت می تواند به کمتر از ۳۰۰۰۰ دلار برسد.

FUD هفته

رئیس ASIC گرفتار حجم عظیمی از سرمایه گذاران کریپتو ریسک پذیر است

جو لونگو، رئیس کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) زنگ خطر را برای بسیاری از استرالیایی هایی که در طول همه گیری همه گیر در دارایی های رمزنگاری غیرقابل تنظیم و فرار سرمایه گذاری کرده اند، به صدا درآورده است. به عنوان بخشی از انتشار رسانه ای روز پنجشنبه، لونگو به نظرسنجی ASIC در نوامبر ۲۰۲۱ اشاره کرد، که گزارش داد ۴۴ درصد از افراد مورد بررسی دارای ارزهای رمزنگاری شده هستند، و رمزارزها را دومین سرمایه گذاری رایج می دانند. من متوجه شدم که این یک محصول است. از این سرمایه گذاران، ۲۵٪ نشان دادند که دارایی های رمزنگاری تنها طبقه سرمایه گذاری است که با آن درگیر هستند.

پل متقاطع رنبریج ۵۴۰ میلیون دلار از درآمد هک شویی می کند: بیضوی

بر اساس گزارش روز چهارشنبه شرکت تحلیل بلاک چین Elliptic، پل کریپتو، رنبریج از سال ۲۰۲۰، حداقل ۵۴۰ میلیون دلار درآمد هک را شستشو داده است. بر اساس گزارش‌ها، این پول از طریق فرآیندی به نام جهش زنجیره‌ای که بین یک شکل از ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شود، شسته شده است. به بلاک چین دیگری بروید و بین چندین بلاک چین حرکت کنید.

یکی از بنیانگذاران تورنادو کش گزارش داد که با واکنش صنعت به تحریم ها از GitHub اخراج شده است.

رومن سمنوف، یکی از بنیانگذاران تورنادو کش، ادعا کرد که حساب کاربری وی در پلتفرم توسعه دهنده GitHub روز دوشنبه به حالت تعلیق درآمده است. سمنوف به ادعاهای وزارت خزانه داری مبنی بر اینکه تورنادو کش بیش از ۷ میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده را شسته است، در ارتباط است، حتی اگر به طور خاص توسط دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده به عنوان یک شهروند خاص تعیین شده نام نبرده باشد. او گفت که به نظر می رسد با آن مواجه است. عواقب

بهترین ویژگی های Cointelegraph

نحوه پخت DAO در خانه فقط با ۵ ماده!

سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز در اندازه‌ها و انواع مختلفی وجود دارند. برخی شیرین به نظر می رسند، در حالی که برخی دیگر ترش می شوند. ایجاد چیزی که متناسب با نیازهای شما باشد و هوس شما را برای چیز جدید ارضا کند، سرگرم کننده و جالب است.

اختراع مجدد خود در متاورس از طریق هویت دیجیتال

کاربران Metaverse می‌توانند با هویت‌های دیجیتالی ساخته‌شده بر روی آواتارها و دارایی‌های دیجیتال، خود را دوباره اختراع کنند، اما چالش‌هایی وجود دارد که باید در نظر گرفت.

چگونه نهنگ های بیت کوین وارد بازار می شوند و قیمت را حرکت می دهند

آیا نهنگ‌ها در این بازار نزولی می‌فروشند؟ در داده‌های زنجیره‌ای آنها غواصی کنید.

(function() { window.mc4wp = window.mc4wp || { listener: []فرم: {on: function(evt, cb) {window.mc4wp.listeners.push({event : evt,callback: cb});}}}})();

بهترین بلاک چین هر سه شنبه

برای کاوش متفکرانه و خواندن آرام از مجله مشترک شوید.

با عضویت، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید

نویسنده: Editorial Staff

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا