🚨 اخبار ارز دیجیتال

قوانین گزارش مالیات ارزهای دیجیتال IRS تهدیدی برای صنعت است – مشاور عمومی Coinbase

IRS قوانین جدید گزارش‌دهی مالیاتی کریپتو را در ماه آگوست پیشنهاد کرد و در صورت تایید، سیستم مالیاتی جدید کریپتو در ژانویه ۲۰۲۶ اجرایی خواهد شد.

پل سینگ گروال، مدیر ارشد حقوقی صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس، از جامعه کریپتوها خواست تا به جنبش علیه مقررات گزارش‌دهی مالیاتی پیشنهادی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده برای ارزهای دیجیتال بپیوندند. گروال از جامعه درخواست کرد که با مقررات پیشنهادی مخالفت کنند، زیرا آنها می توانند سابقه خطرناکی برای نظارت ایجاد کنند.

گروال به نگرانی‌های مربوط به قوانین پیشنهادی گزارش‌دهی مالیات ارز مجازی در X (توئیتر سابق) اشاره کرد و استدلال کرد که قوانین پیشنهادی فراتر از وظیفه کنگره برای ایجاد قوانین گزارش مالیاتی است. او افزود که اگر مقررات پیشنهادی به قانون تبدیل شود، «می‌تواند دارایی‌های دیجیتال را در معرض آسیب قرار دهد و به صنعت نوپا و در حال ظهور آسیب برساند». “

در ۲۵ آگوست، خدمات درآمد داخلی (IRS) پیش نویس مقررات مربوط به گزارش مالیات ارز مجازی را منتشر کرد. بر اساس قوانین پیشنهادی، کارگزاران کریپتو ملزم به گزارش با استفاده از فرم‌های جدید برای ساده‌سازی پرونده‌های مالیاتی و کاهش تقلب مالیاتی هستند. مقررات پیشنهادی شامل صرافی‌های متمرکز و برخی صرافی‌های غیرمتمرکز، پردازنده‌های پرداخت ارز مجازی و کیف پول‌های آنلاین خاص به عنوان کارگزاران ارز مجازی است.

وزارت خزانه داری گفت که فرم جدید به مالیات دهندگان کمک می کند تا با حذف نیاز به انجام محاسبات پیچیده یا پرداخت خدمات آماده سازی مالیات دارایی دیجیتال برای ارائه اظهارنامه مالیاتی، تعیین کنند که آیا بدهی مالیات دارند یا خیر. در صورت تصویب، رژیم مالیاتی جدید در سال ۲۰۲۶ اجرایی می شود و کارگزاران را ملزم می کند تا گزارش تراکنش های ۲۰۲۵ را از طریق فرم ۱۰۹۹-DA در ژانویه ۲۰۲۶ آغاز کنند. با این حال، بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده از IRS خواسته اند تا الزامات گزارش مالیات ارزهای دیجیتال را تا سال ۲۰۲۶ اجرا کند.

مربوط: تنظیم‌کننده‌های اروپایی: DeFi با مزایا و خطرات قابل توجهی همراه است

در حالی که وزارت خزانه داری استدلال می کرد که قوانین گزارش مالیات ارز مجازی دارایی های دیجیتال را با گزارش های مالی سنتی سازگار می کند، نمایندگان قانونی Coinbase خلاف این را استدلال کردند. گروال در پستی در او اشاره کرد که باید یکی بسازد.

مدیر ارشد حقوقی Coinbase خاطرنشان کرد که مقررات پیشنهادی مستلزم جمع‌آوری مقادیر زیادی از داده‌های کاربر بدون «هدف عمومی مشروع» است. گروال گفت که این مجموعه داده الزامات گران قیمتی را بر راه اندازی Web3 تحمیل می کند و در عین حال “داده های بیشتری از آنچه IRS می تواند دریافت و تجزیه و تحلیل کند” ارائه می دهد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات بر ارزهای دیجیتال – نکاتی در مورد مالیات بر ارزهای دیجیتال نیز


نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا