🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase معامله دو رمز ارز را متوقف کرد: دلیل آن چیست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی اصلی Coinbase اعلام کرد که معاملات Metal DAO (MTL) و Enjin Coin (ENJ) در پلتفرم خود غیرفعال شده است. این اقدام به این معنی است که کاربران دیگر نمی توانند MTL و ENJ را در پلتفرم Coinbase معامله کنند.

در حالی که معاملات Metal DAO (MTL) و Enjin Coin (ENJ) در پلتفرم Coinbase غیرفعال می‌شود، وجوه کاربران همچنان در دسترس آنها باقی می‌ماند و آن‌ها همچنان توانایی برداشت وجه خود را در هر زمان خواهند داشت.

اقدام کوین بیس برای توقف تجارت سکه انجین به دنبال بررسی اخیری است که در آن صرافی ارزهای دیجیتال به طور مکرر دارایی‌های موجود در پلتفرم خود را بررسی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که استانداردهای فهرست‌بندی را رعایت می‌کنند.

کوین بیس معاملات Enjin Coin (ENJ) را در تمام پلتفرم های خود از جمله Coinbase Simple و Advanced Trade، Coinbase Exchange، Coinbase Prime و Native DEX در ۱۴ ژوئن به حالت تعلیق درآورد.

در ۴ ژوئن، Metal DAO با موفقیت MIP-00 را تصویب کرد، پیشنهادی که انتقال آن به Metal L2 را در سوپرچین Optimism مشابه Base نشان می‌دهد. MTL از طریق Airdrop از شبکه اصلی اتریوم به Metal L2 منتقل خواهد شد.

مرتبط با

کوین بیس گفت که از توکن airdrop پشتیبانی نمی کند و بنابراین معامله در Metal DAO (MTL) را در ۱۴ ژوئن متوقف کرد. توقف معاملات بر تمامی پلتفرم‌های کوین‌بیس تأثیر می‌گذارد: تجارت ساده و پیشرفته، صرافی کوین‌بیس، کوین‌بیس پرایم و نیتیو دکس.

Coinbase با ارائه توصیه های مهم به دارندگان MTL اظهار داشت که برای واجد شرایط بودن برای ایردراپ توکن V2 MTL، آنها باید دارایی های MTL خود را به کیف پولی که از MTL V2 پشتیبانی می کند تا ۲۳ ژوئن انتقال دهند تا به دارایی های ایردراپ شده دسترسی داشته باشند.

تاثیر اعلامیه کوین بیس واضح بود. MTL و ENJ هر دو شاهد کاهش قیمت ۲۴ ساعته بودند که به دلیل کاهش فعلی بازار کمک کرد. در زمان نگارش این مقاله، Enjin Coin با ۰.۲۱۹۶ دلار افت ۳.۲۱ درصدی معامله می شود، در حالی که متال DAO با ۴.۳۱ درصد کاهش به ۱.۲۵ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا