اخبار ارز دیجیتال

بین المللی سازی کوین بیس الهام بخش پاسخ جامعه است: «کریپتو جهانی است»


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

واکنش‌ها به این تحول جدید متفاوت بوده است، به طوری که برخی تحسین کردند و برخی دیگر نارضایتی خود را از تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده ابراز کردند.

در بحبوحه نبرد نظارتی در ایالات متحده، صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس تصمیم گرفته است تا عملیات خود را در خارج از کشور در یک پلتفرم جهانی انجام دهد. به دنبال آن، اعضای جامعه ارزهای دیجیتال نظرات خود را بیان کردند، برخی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) انتقاد کردند و برخی دیگر نسبت به آینده ارزهای دیجیتال ابراز اطمینان کردند.

در ۲ می، صرافی راه اندازی صرافی بین المللی کوین بیس (CIE)، یک پلت فرم سازمانی مشتقات رمزنگاری را اعلام کرد.تجارت در بورس به سرمایه گذاران نهادی در حوزه های قضایی واجد شرایط غیر ایالات متحده ارائه می شود

Coinbase از ماه مارس برای این حرکت آماده شده است زیرا بسیاری از رگولاتورهای ایالات متحده نقش شرکت های رمزنگاری را در فروپاشی Silvergate، Silicon Valley Bank و Signature می شناسند.

با راه اندازی صرافی بین المللی شرکت، اعضای مختلف جامعه حمایت خود را از کوین بیس و رشد جهانی ارزهای دیجیتال ابراز کردند. تایلر وینکلووس، مدیرعامل جمینی، که اخیراً یک پلتفرم جهانی مشتقات راه‌اندازی کرده است، در توییتی نوشت: «Crypto جهانی است» و بیان می‌کند که چقدر برای همه مهم است که به آن متعهد باشند.

در همین حال، یکی از اعضای انجمن گفت که حرکت جدید کوین بیس گام خوبی به جلو برای ارزهای دیجیتال است. آنها گفتند: “ارزهای رمزنگاری آینده هستند و در حال رشد هستند، چه برخی کشورها تصمیم بگیرند که بیش از حد آنها را تنظیم کنند یا نه.” زمزمه کرداعضای انجمن در Reddit معتقدند که Coinbase تصمیم بزرگی گرفته است. به گفته Redditor، Coinbase ترجیح می دهد ایمن باشد تا متاسف.

مربوط: مدیران و اعضای هیئت مدیره Coinbase به دلیل تجارت داخلی در IPO با شکایت روبرو شدند

برخی توسعه جدید را تحسین کردند، در حالی که برخی دیگر به قانونگذاران ایالات متحده حمله کردند. او او را متهم کرد که “شخصی است که

علاوه بر این، جان دیتون، بنیانگذار قانون کریپتو ایالات متحده، ادعا کرد که SEC “در حمایت از سرمایه گذاران به طرز بدی شکست خورده است.”وکیل ارسال شده ناکامی کمیسیون در حفظ بازار منصفانه، منظم و کارآمد.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا