اخبار ارز دیجیتال

Coinbase مجوز مجوز رمزنگاری سنگاپور را به طور اصولی دریافت کرد

مدیر عامل Coinbase سنگاپور توضیح داد که این کشور بازار نهادی مهمی برای بورس است و همچنین با گروه‌های صنعتی محلی برای بهبود مقررات کار می‌کند.

بخش مستقر در سنگاپور صرافی ارزهای رمزنگاری شده ایالات متحده Coinbase از بانک مرکزی، مرجع پولی سنگاپور (MAS)، برای ارائه خدمات رمزنگاری در سنگاپور “تأیید اصولی” دریافت کرده است.

حسن احمد، مدیر عامل کوین بیس سنگاپور و مدیر منطقه ای منطقه جنوب شرقی آسیای این صرافی، به کوین تلگراف گفت که سنگاپور به سرمایه گذاری در آسیا ادامه خواهد داد زیرا شرکت ها همچنان به ارزهای دیجیتال علاقه نشان می دهند و در معرض آن قرار می گیرند. گفت که این بازار مهمی برای صرافی ها در

احمد گفت که این شهر-دولت همچنین به عنوان مرکز فناوری آسیا و اقیانوسیه کوین بیس با تیمی از مهندسان در محل که مسئول تلاش‌های توسعه بین‌المللی و بومی‌سازی پلت‌فرم هستند، عمل می‌کند.

در حالی که Coinbase قبلاً خدماتی از جمله پلتفرمی برای مؤسسات را تحت معافیت اعطا شده توسط MAS ارائه می‌کرد، احمد تأییدیه جدیدی را برای مشارکت با پلتفرم‌های محلی و ارائه خدمات رمز پرداخت دیجیتال دریافت کرد. گفت که گسترش عملکرد ارزهای فیات را در نظر خواهد گرفت.

این صرافی گفت که به کار خود با گروه‌های محلی Web3 مانند انجمن شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های رمزارز سنگاپور (ACCESS) و انجمن فین‌تک سنگاپور (SFA) ادامه داده است.

احمد گفت که با صنایع محلی در سنگاپور کار می کند تا قوانین منصفانه را از سوی تنظیم کننده ها تضمین کند و به Advisory.sg غیرانتفاعی متمرکز بر جوانان اطلاع دهد.

احمد افزود: “ما با نهادهای صنعتی کار خواهیم کرد تا گفتگو با سیاست گذاران را برای اطمینان از مقررات متعادل و رویکرد عمل گرایانه به چارچوب نظارتی برای دارایی های دیجیتال تسهیل کنیم.”

از جنبه اشتغال، ارزهای دیجیتال به عنوان یک صنعت هیجان‌انگیز است اما اغلب گیج‌کننده است، بنابراین ما با سازمان‌های غیرانتفاعی جستجوی شغلی مانند consultory.sg کار می‌کنیم تا به اعضای خود راهنمایی ارائه دهیم.»

کوین بیس علاقه مند به گسترش در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه است، از جمله تأسیس یک شرکت تابعه محلی در ژاپن از اوت 2021 و گسترش خدمات متمرکز خرده فروشی خود در استرالیا در 5 اکتبر.

مطالب مرتبط: با بلوغ صنعت، تقاضا برای استعدادهای رمزنگاری شده کمتر به بازار وابسته می شود

احمد در مورد برنامه های Coinbase برای ارائه خدمات در سراسر آسیای جنوب شرقی گفت:

ما معتقدیم که آسیای جنوب شرقی یک منطقه پیشرفته ارزهای دیجیتال با تقاضای بالا برای نگهداری و استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در بازارهایی مانند فیلیپین و اندونزی و جولانگاه نوآوری های روند مانند بازی های وب 3 در ویتنام است.

Nana Murugesan، معاون بین‌الملل و توسعه تجارت در Coinbase، قبلاً به کوین تلگراف گفته بود که این صرافی « [regulatory] شفافیت در برنامه ریزی برای گسترش بیشتر به آسیا».

نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا