اخبار ارز دیجیتال

Coinbase اقدام دادگاه را برای اجبار پاسخ SEC به دادخواست قانون‌سازی ارائه می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کوین بیس در تلاش است تا SEC را وادار کند تا به یک دادخواست قانون‌گذاری برای تنظیم مقررات صنعت کریپتو که از جولای 2022 معلق است، پاسخ دهد.

Coinbase یک شکایت محدود در دادگاه فدرال ایالات متحده تنظیم کرده است و از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) خواسته است تا به دادخواست خود در جولای 2022 پاسخ “بله یا خیر” ارائه دهد.

دادخواست از SEC درخواست کرد تا دستورالعمل‌های نظارتی شفاف‌تری را برای صنعت ارزهای دیجیتال ایالات متحده پیشنهاد و تصویب کند.

در دادخواست ژوئیه 2022 صرافی از رگولاتورهای مالی خواسته شد تا در مجموع به 50 سؤال خاص در مورد برخورد قانونی با دارایی های دیجیتالی خاص پاسخ دهند.

طبق یک پست وبلاگی در ۲۴ آوریل که توسط مدیر ارشد حقوقی کوین‌بیس، پل گروال نوشته شده است، قانون رویه‌های اداری SEC را ملزم می‌کند تا به درخواست قانون‌گذاری صرافی «در مدت زمان معقول» پاسخ دهد.

پس از بیش از نه ماه بدون پاسخ، صرافی سخت در تلاش است تا پاسخی دریافت کند.

“به نظر می رسد که SEC قبلاً تصمیم به رد دادخواست ما گرفته است. اما آنها هنوز این موضوع را به اطلاع عموم نرسانده اند. من فقط درخواست می کنم.

گروال افزود: «برای SEC و سایر آژانس‌هایی که برای وضع قوانین درخواست داده‌اند مهم است که پس از تصمیم آژانس به درخواست‌ها پاسخ دهند، به خصوص اگر پاسخ منفی باشد».

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا