اخبار ارز دیجیتال

Coinbase پرونده های مختصری را در دادخواست SEC Wahi ثبت کرده است و بیان می کند که اوراق بهادار نمی فروشد، اما مایل است این کار را انجام دهد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی ارزهای دیجیتال در نظر دادگاه خود گفت که معامله گر داخلی متهم نمی تواند در مورد تصمیم فهرست در شرایط عدم اطمینان نظارتی فعلی اظهار نظر کند.

صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس در دادگاه در حال تایید درخواستی برای رد شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه مدیر سابق محصول کوین بیس، ایشان واهی و دیگران به دلیل تجارت داخلی است. یک وکیل ارائه کرد. کوین بیس در خلاصه ای گفت که اقدامات متهمان را محکوم می کند، اما از ادعاهای متهمان حمایت می کند زیرا SEC فرض می کند که اوراق بهادار را در پلت فرم خود مبادله می کند.

Coinbase در خلاصه خود Amicus (“دوستان دادگاه”) گفت که با تحقیقات وحی، برادرش و دوست آنها همکاری کامل داشته است، به این معنی که آنها نیز در این مورد محکوم شده اند. مزرعه برنج.

SEC از این دادگاه می‌خواهد که در مورد موضوعاتی که در تصمیم گیری فهرست کوین‌بیس مهم هستند، تصمیم بگیرد […] در یک دعوی قضایی علیه یک متهم فردی ناهمدل که اطلاعات غیر عمومی Coinbase را دزدیده است. ”

این صرافی فروش اوراق بهادار را تکذیب کرد، اما گفت که در صورت عدم وجود “عدم اطمینان” نظارتی، مایل به فروش اوراق بهادار دارایی دیجیتال است.

کوین‌بیس می‌خواهد پلتفرم خود را برای گنجاندن اوراق بهادار دارایی‌های دیجیتال (مانند سهام توکن‌شده) گسترش دهد، اما تا زمانی که SEC یک چارچوب نظارتی واضح ارائه نکند، شرکت‌های آمریکایی نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

وزارت دادگستری همچنین خاطرنشان کرد که اتهامات قانون اوراق بهادار را علیه متهمان این پرونده اجباری نکرده است. در آن پرونده، ایشان وحی و برادرش به جرم خود اعتراف کردند.

کوین بیس ادعا می کند که هیچ اوراق بهاداری نفروخته است و SEC گفت مدل تجاری صرافی ممکن است به آن اجازه دهد اوراق بهادار خود را بفروشد، یا قصد دارد در سال 2021 بدون اینکه بگوید هیچ اوراقی فروخته است، سهامی عام شود. من گفتم تایید می کنم. علاوه بر این، کوین‌بیس استدلال کرد که فهرست‌بندی آن در آزمون پر استناد هاوی که توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1946 ایجاد شد، نمی‌گذرد.

مرتبط: مقامات ایالات متحده، مدیر سابق Coinbase را با ادعای تجارت رمزنگاری داخلی دستگیر کردند

کوین بیس همچنین با استناد به اصول موضوعی کلیدی که توسط دادگاه عالی ایالات متحده در پرونده ویرجینیای غربی علیه EPA در سال گذشته تأیید شد، مرزهایی را برای بیش از حد آژانس تعیین کرد. گروه‌های حامی صنعت، اتاق بازرگانی دیجیتال و انجمن بلاک چین، نکات مشابهی را در بریف‌های آمیکوس خود بیان کردند.

در نهایت، بریف گفت که اقدامات SEC “اصول اولیه اطلاع رسانی منصفانه و روند قانونی را نقض کرده و نگرانی های جدی را تحت APA ایجاد می کند.” [Administrative Procedure Act]کوین بیس از کمیسیون بورس و اوراق بهادار تقاضای مشارکت بیشتر و نه کمتر در صنعت ارزهای دیجیتال را دارد.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا