اخبار ارز دیجیتال

Coinbase شاهد رشد درآمد بلندمدت اشتراک است، NFT ها همچنان در کانون توجه قرار دارند

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase، گفت که این صرافی به مدت سه سال در حال ایجاد جریان درآمد از اشتراک بوده است و در بلندمدت به این کار ادامه خواهد داد.

صرافی رمزارز آمریکایی Coinbase قصد دارد درآمد حاصل از اشتراک در دراز مدت را برای مبارزه با فشرده سازی حاشیه سود بالقوه افزایش دهد.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، برایان آرمسترانگ، در مصاحبه ای گسترده با CNBC Crypto World در ۲۳ آگوست، به بررسی چشم انداز بلندمدت صرافی ارزهای دیجیتال آمریکا پرداخت. چگونه شرکت قصد دارد از این احتمال جلوگیری کند؟

آرمسترانگ بر این باور خود تاکید کرد که فشرده سازی حاشیه در آینده زمانی رخ خواهد داد که مبادلات بیشتر و رقبا محصولات و خدمات مشابهی را عرضه می کنند که می توانند برای سهم بازار رقابت کنند.

به همین دلیل است که ما امروز روی بخش زیادی از درآمد اشتراک و خدمات خود سرمایه گذاری می کنیم و متوجه می شویم که ۱۰ یا ۲۰ سال دیگر، کارمزد تراکنش ها همچنان بخش عمده ای از تجارت ما خواهد بود. اما ما حداقل ۵۰ درصد از درآمد خود را می خواهیم. از اشتراک ها و خدمات حاصل می شود.»

آرمسترانگ گفت که شرکت در سه سال گذشته بر روی این انتقال متمرکز بوده است و در نتیجه اشتراک ها و خدمات ۱۸ درصد از جریان درآمد شرکت را تشکیل می دهند. آرمسترانگ گفت که این نسبت به درآمد ۴ درصدی در سال ۲۰۲۰ افزایش یافته است.

مدیر عامل Coinbase گفت که خدمات نگهداری و نگهداری USDC محرک اصلی درآمد اشتراک و خدمات هستند، اما توسعه Coinbase Cloud و سایر پروژه‌های در دست تولید این جریان‌های درآمدی را هدایت می‌کنند.

مطالب مرتبط: Coinbase دارایی های Wrapped Staking ETH را قبل از ادغام معرفی می کند

همانطور که آرمسترانگ توضیح داد، رشد محصول سهام کوین‌بیس به مقیاس‌پذیری بلاک‌چین زیربنایی که به این سرویس قدرت می‌دهد نیز متکی است و حرکت اتریوم به سمت الگوریتم اجماع اثبات سهام این مشکل را برطرف می‌کند.

فضای رو به رشد توکن غیر قابل تعویض (NFT) و بازار NFT خود Coinbase نیز موضوعات مورد بحث بود. مدیرعامل، که انتشار بتا NFT Marketplace را در آوریل ۲۰۲۲ آغاز کرد، گفت که این شرکت همچنان روی NFT ها کار می کند و معتقد است که تجارت بزرگی خواهد بود.

“هنوز روزهای اولیه در فضای NFT است. سال گذشته شاهد یک افزایش بزرگ با Bored Apes و افرادی بودیم که انواع چیزها را مورد توجه قرار می دادند. من فکر می کنم این فقط یک قدم است.”

آرمسترانگ بر این باور خود تأکید کرد که NFT ها نحوه استفاده مردم از رسانه های اجتماعی، نحوه عملکرد صنعت موسیقی و نحوه مشارکت استعدادهای خلاق و مخاطبان را تغییر خواهند داد. ادغام NFT های Coinbase به صورت بومی در پلتفرم های مختلفی که مردم هر روز از آن استفاده می کنند، یکی دیگر از راه هایی بود که آرمسترانگ کشف کرد.

ما در تلاش هستیم تا همه مکان‌هایی را که مردم می‌توانند در مورد NFT پیشنهاد دهند یا سؤال بپرسند در یک مکان متمرکز کنیم.

این صرافی در حال حاضر نسخه آزمایشی محصول اشتراک Coinbase One خود را به صورت آزمایشی ارائه می کند که به اعضا تجارت رایگان، ۱ میلیون دلار حفاظت از حساب و دسترسی به خدمات مالیاتی خودکار ارائه می دهد. اشتراک ماهانه این سرویس ۲۹.۹۹ دلار است.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا