🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase به استرالیا گسترش می یابد و بر مؤسسات در ماه های آینده تمرکز می کند

معاون توسعه تجارت و بین‌الملل کوین‌بیس گفت که کوین‌بیس با عرضه گسترده‌اش در استرالیا، با «سوالات سخت» از سوی تنظیم‌کننده‌ها و سیاست‌گذاران در مورد خدماتش مواجه شد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، Coinbase، پیشنهادات خود را در استرالیا گسترش داده است، و مجموعه‌ای از خدمات به روز شده را برای نهادهای محلی و معامله‌گران خرده‌فروشی ارزهای دیجیتال راه‌اندازی کرده است، که پیشنهاد می‌کند محصولات سازمانی به زودی دنبال شوند. من اینجا هستم.

نانا موروگسان، معاون توسعه تجارت و بین‌الملل در کوین‌بیس، در صحبت با کوین‌تلگراف، گفت که ساخت‌وساز در بازار نزولی «یک پیروزی بزرگ در بازار صعودی بوده است» و آنچه در بازار محلی دیده است، گفت که به آن اطمینان دارد.

«سیگنال پایه» که موروگسان توصیف می‌کند این است که برداشت‌های محلی از ارزهای دیجیتال، و کسانی که آن‌ها را آینده مالی می‌دانند، در استرالیا در مقایسه با ایالات متحده و سایر بازارها «برابر یا بهتر» هستند. من توضیح می‌دهم.

“استرالیا قطعاً قدرت بسیار بیشتری در سطح جهانی دارد، فراتر از وزن آن در منطقه APAC، و از منظر سهم درآمد، من نسبت به کاری که قرار است انجام دهد احساس بسیار خوبی دارم. دارم.”

Murugesan گفت که یک شرکت تابعه محلی به نام Coinbase Australia Pty Ltd را برای ایجاد یک زیرساخت محلی برای ارائه خدمات مبادله ارز دیجیتال به آژانس اطلاعات مالی استرالیا، مرکز تحلیل و گزارش تجارت استرالیا (AUSTRAC) ایجاد خواهد کرد. بنابراین.

موروگسان گفت که “بسیار تحت تاثیر درهای باز و سیاستگذاران مختلفی که در کانبرا دریافت کرده ایم” است، و افزود که از بورس “سوالات سخت” در مورد پلتفرم و فهرست نشانه های آن پرسیده می شود.

“با توجه به تمرین نقشه برداری رمزی در حال انجام، ما سوالات فنی زیادی از وزارت خزانه داری و سایر بخش ها دریافت کرده ایم. […] استرالیا مشکلات فنی عمیقی در سطح عمیق تری نسبت به سایر کشورها دارد. ”

در ابتدا، کوین‌بیس به معامله‌گران ارزهای دیجیتال در استرالیا «پرداخت سریع» جدید به حساب‌های بانکی محلی، دسترسی به یک پلتفرم پیش از معامله و پشتیبانی چت ۲۴/۷ ارائه می‌کند. محصول توسعه یافته

Murugesan جدول زمانی مشخصی برای زمان عرضه این محصول نداشت، اما اضافه کرد که می‌دانست موسسات استرالیایی می‌خواهند “همه کاری را به صورت محلی انجام دهند”.

این صرافی همچنین با مرکز نوآوری بلاک چین دانشگاه RMIT برای ارزیابی فرصت‌های Web3 در کشور همکاری خواهد کرد. موروگسان افزود که آنها با دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW) و سایرین برای توسعه دوره های مرتبط و حمایت از برنامه های تحقیقاتی کار می کنند.

مربوط: «نقشه برداری توکن» عجولانه می تواند به فضای رمزنگاری استرالیا آسیب برساند – بنیانگذار Finder

Murugesan معتقد است که این مقررات به تجارت کمک می کند زیرا Coinbase به دنبال گسترش بیشتر در آسیا است، زیرا “منابع محدود هستند، به ویژه در بازارهای نزولی.”

او گفت که با ناروشن بودن سیاست‌های کریپتو در برخی از کشورهای منطقه، «احتمالاً آنها بیشتر بر روی بازارهای شفاف یا بازارهایی که به سمت شفافیت حرکت می‌کنند تمرکز خواهند کرد».

او به علاقه زیاد به ارزهای دیجیتال در میان کشورهای G20 و نحوه تطبیق بلاک چین و ارزهای دیجیتال در آینده مالی اشاره کرد و اظهار داشت که انتظار دارد تا سال آینده به یک “موضوع داغ” در بین اعضای G20 تبدیل شود. موضوع، وی افزود:

همچنین در میان سیاست گذاران استرالیایی علاقه زیادی به ارائه رهبری در این نوع بحث ها وجود دارد.

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا