اخبار ارز دیجیتال

فروش سهام مدیرعامل Coinbase احتمالاً یک روز قبل از شکایت SEC برنامه ریزی نشده بود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آقای آرمسترانگ بر اساس طرحی که در ماه اوت ارائه کرده بود، سهام می‌فروشد که گاهی سودآور بوده و در برخی مواقع نه. فروش ۵ ژوئن هنوز زمان خوبی بود.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران کوین بیس، سهام خود را در این شرکت یک روز قبل از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار، فروخت. این معامله باعث ایجاد آشفتگی جزئی در دنیای رمزنگاری توییتر شد، زیرا آرمسترانگ با انجام این کار از ضرر بزرگ جلوگیری کرد.

طبق سوابق SEC، آرمسترانگ ۲۹۷۳۰ سهام شرکت را در ۵ ژوئن، یک روز قبل از شکایت SEC فروخت. قیمت سهام کوین بیس در روز شکایت با افت اولیه ۲۰ درصدی سقوط کرد.

آرمسترانگ از نوامبر به طور منظم سهام کوین بیس را می فروشد. او تحت برنامه ۱۰b5-1 که در ماه اوت به تصویب رسید، معامله می کند و زمان و اندازه معامله را از قبل تعیین می کند.

مقایسه قیمت سهام کوین بیس با روزهای معاملاتی آرمسترانگ نشان می دهد که معاملات او همیشه سودآور نبوده است. بنابراین، این معامله ممکن است قبل از رسیدن خبر اقدام SEC به آرمسترانگ تنظیم شده باشد. در همین حال، SEC ممکن است الگوریتم معاملاتی آرمسترانگ را شناخته باشد.

قیمت سهام کوین بیس در سال گذشته منبع: گوگل

طبق گزارش ها، آرمسترانگ ۱۱.۸ درصد از دارایی خالص خود را یک روز پس از شکایت SEC علیه کوین بیس از دست داد و ثروت شخصی او را به ۲.۲ میلیارد دلار کاهش داد. مجله فوربس آرمسترانگ را در رتبه ۱۴۰۹ ثروتمندترین افراد جهان قرار داده است.

مطالب مرتبط: ARK Invest سهام Coinbase را در همان روزی که دادخواست SEC می‌خرد

آمارهای Dataroma نشان می دهد که اعضای هیئت مدیره Tobias Lutke و Fred Ehrsam تنها مدیران شرکتی هستند که سهام Coinbase را در سال گذشته خریداری کردند. آرمسترانگ و آرتام در شکایتی که در ماه مه توسط سهامداران کوین بیس ارائه شد متهم بودند و آنها و سایر حامیان کوین بیس قبل از افشای اطلاعات مالی نامطلوب، سهام خود را ۳۷ درصد کاهش داد، این شرکت ادعا می کند که سهام خود را در یک عرضه عمومی در آوریل فروخته است. ۲۰۲۱.

مجله: اعتیاد به ارزهای دیجیتال: مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا