اخبار ارز دیجیتال

گروه CME معاملات آتی و گزینه‌های ETH را به عنوان پیش‌بند جهانی برای ادغام معرفی می‌کند

این سرویس جدید با طیفی از محصولات مبتنی بر رمزنگاری که بازارهای اصلی مشتقات از زمان راه اندازی قرارداد آتی BTC در سال ۲۰۱۷ توسعه داده اند، مطابقت دارد.

بازار مشتقات گروه بورس کالای شیکاگو (گروه CME) دوشنبه اعلام کرد که معاملات گزینه های معاملاتی روی محصولات آتی اتر (ETH) را در همان هفته با ادغام مورد انتظار اتریوم آغاز می کند.

تیم مک کورت، رئیس جهانی سهام و محصولات FX در گروه CME، در بیانیه‌ای گفت که راه‌اندازی قرارداد آتی جدید “درست” بوده است. او گفت:

علاقه به مشتقات اتر در حال افزایش است زیرا فعالان بازار پیش بینی می کنند اتریوم ادغام، یک به روز رسانی بالقوه تغییر دهنده بازی برای یکی از بزرگترین شبکه های ارزهای دیجیتال.

گروه CME، بازار پیشرو مشتقات در جهان، قصد خود را برای راه اندازی گزینه های معاملات آتی در ۱۸ آگوست اعلام کرده است. این قرارداد یک قرارداد آتی اتر را با ۵۰ اتر در هر قرارداد، بر اساس نرخ مرجع قیمت اتر USD به روز شده روزانه ارائه می دهد.

قرارداد جدید به سبد محصولات گروه CME موجود می پیوندد. این گروه اولین قرارداد آتی بیت کوین خود را در دسامبر ۲۰۱۷ راه اندازی کرد. قراردادهای بیت کوین (BTC) و مشتقات اتریوم آن علیرغم زمستان ارزهای دیجیتال، در سه ماهه دوم سال جاری علاقه بی سابقه ای را به خود جلب کرد.

گروه CME یک محصول معاملاتی گزینه های BTC را در ژانویه ۲۰۲۰ معرفی کرد. CME قراردادهای آتی میکرو اتر را در دسامبر ۲۰۲۱ و قراردادهای اختیاری را در قراردادهای آتی میکرو BTC و ETH موجود در مارس ۲۰۲۲ با ۱۰٪ از اندازه توکن راه اندازی کرد. ما همچنین معاملات آتی BTC و ETH با یورو را ارائه می دهیم.

مطالب مرتبط: ادغام: ۵ تصور غلط درباره ارتقای مورد انتظار اتریوم

توسعه دهندگان اتریوم تأیید کرده اند که بلاک چین اتریوم برای «ادغام» آماده است. در این مدت، ما از مکانیسم اجماع اثبات کار به مکانیسم اجماع اثبات سهام خواهیم رفت. این ادغام قرار است در ۱۵ سپتامبر انجام شود.

در زمان نگارش این مقاله، ETH با قیمت ۱۷۱۵ دلار معامله می شود که ۳.۲۳ درصد در ۲۴ ساعت کاهش داشته و ۱۱.۱۴ درصد در ماه گذشته کاهش یافته است. پیش‌بینی ادغام و انتشار داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ایالات متحده برای اوت در ۱۵ سپتامبر می‌تواند منجر به نوسان بیشتر قیمت‌ها شود.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا