اخبار ارز دیجیتال

گروه CME قصد دارد تا قبل از ادغام، گزینه‌های آتی ETH را راه‌اندازی کند.

این گروه گزارش داد که احتمالاً در انتظار ادغام، شاهد افزایش حجم معاملات و علاقه باز به معاملات آتی ETH و گزینه‌های آتی اتریوم با اندازه کوچک بوده است.

بازار پیشرو مشتقات گروه بورس کالای شیکاگو قصد دارد گزینه های قراردادهای آتی اتر را راه اندازی کند.

در اطلاعیه‌ای در روز پنجشنبه، گروه CME اعلام کرد که قصد دارد قراردادهای اختیاری را در قراردادهای آتی اتر (ETH) با اندازه 50 ETH در هر قرارداد، مشروط به بررسی نظارتی راه‌اندازی کند. این شرکت که برای شروع معاملات در 12 سپتامبر برنامه ریزی شده است، قصد دارد در مارس 2022 گزینه های بیت کوین (BTC) و اتر کوچک، محصولات معاملاتی اختیار معامله بیت کوین را در ژانویه 2020 و دسامبر 2017 راه اندازی کند. پس از راه اندازی قراردادهای آتی BTC در ماه می.

تیم مک کورت، رئیس جهانی سهام و محصولات FX در گروه CME، هنگام اعلام محصول آتی ETH به حرکت آینده به سمت اثبات سهام (همچنین به عنوان ادغام) در بلاک چین اتریوم اشاره کرد. مک کورت گفت که این گروه احتمالاً در انتظار ادغام، شاهد افزایش حجم معاملات و علاقه باز به معاملات آتی اتریوم و گزینه‌های آتی اتریوم کوچک است.

“ما داریم […] مک کورت در بیانیه ای که با تلگراف به اشتراک گذاشته شد، گفت: افزایش فعالیت گزینه های میکرو اتر در ماه های سپتامبر و دسامبر همچنین ممکن است نشان دهد که شرکت کنندگان در حال محافظت از ریسک ها در حدود تاریخ ادغام پیشنهادی هستند. “78٪ از بهره باز کردن MicroEther در قراردادهای سپتامبر و دسامبر است.”

گروه CME از ژوئن تا جولای افزایش 7 درصدی در میانگین حجم معاملات روزانه برای معاملات آتی اتریوم و افزایش 41 درصدی در قراردادها برای همین حجم در معاملات آتی میکرو اتریوم را از ژوئن تا جولای گزارش کرد. فعالیت معاملاتی ETH مرتبط با ارزهای دیجیتال و وسایل نقلیه سرمایه‌گذاری احتمالاً در آستانه ادغام، که توسعه‌دهندگان Core انتظار دارند در 15 سپتامبر رخ دهد، حجم قابل‌توجهی خواهد داشت.

مربوط: گروه CME قصد دارد معاملات آتی بیت کوین و اتر را با ارزش یورو راه اندازی کند

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro، ETH در زمان انتشار 1863 دلار قیمت داشت که در 24 ساعت گذشته 2 درصد افزایش داشت. این توکن در نوامبر 2021 به بالاترین قیمت خود یعنی حدود 4800 دلار رسید.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا