اخبار ارز دیجیتال

گروه CME قراردادهای آتی بیت کوین و اتر با ارزش یورو را راه اندازی می کند

قراردادهای آتی اتر با ارزش یورو که برای اولین بار در 4 آگوست اعلام شد، نشان دهنده یک وسیله سرمایه گذاری است که قبل از انتقال بلاک چین به سمت اثبات سهام راه اندازی شده است.

گروه بورس کالای شیکاگو، بازار مشتقات، معاملات قراردادهای آتی بیت کوین یورو و اتر یورو را راه اندازی کرده است.

در روز دوشنبه، گروه CME اعلام کرد که قراردادی را برای معاملات آتی بیت کوین یورو (BTC) و اتر (ETH) راه اندازی کرده است. هر دو قرارداد در فهرست CME و تسویه نقدی هستند و به ترتیب بر اساس نرخ مرجع CME CF بیت کوین یورو و نرخ مرجع CME CF اتر یورو هستند.

قراردادهای آتی جدید بیت کوین یورو و اتر یورو ما به سرمایه گذاران نهادی آمریکایی و بین المللی ابزار دقیق تر و منظم تری برای تجارت و پوشش ریسک آنها در برابر دو ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار ارائه می دهد. توسط تیم مک کورت از محصولات FX ارائه شده است.

قراردادهای آتی ETH با ارزش یورو، که برای اولین بار در 4 آگوست اعلام شد، یک وسیله سرمایه گذاری است که قبل از ادغام راه اندازی شده است، که انتظار می رود بین 10 تا 20 سپتامبر، زمانی که بلاک چین اتریوم به اثبات سهام تبدیل می شود، راه اندازی شده است. . کوین تلگراف گزارش داد که کشورهای اروپا، خاورمیانه و آفریقا 28 درصد از کل معاملات قراردادهای آتی BTC و ETH را تشکیل می دهند.

مربوط: گروه CME قصد دارد تا قبل از ادغام، گزینه‌های آتی ETH را راه‌اندازی کند.

گروه CME اولین قرارداد آتی BTC خود را در دسامبر 2017 راه اندازی کرد و پس از آن قرارداد آتی ETH در فوریه 2021 راه اندازی شد. در سال 2022، صرافی مشتقات پیشنهادات وسیله نقلیه سرمایه گذاری رمزنگاری خود را گسترش داد تا شامل معاملات آتی میکرو BTC و ETH شود. معاملات آتی بیت کوین و اتریوم با ارزش یورو به بازار عرضه شد، زیرا یورو در برابر دلار آمریکا باقی ماند. در زمان صدور، 1 یورو تقریباً 1 دلار ارزش دارد.

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro، ETH در زمان انتشار 1509 دلار قیمت داشت که در 24 ساعت گذشته بیش از 3 درصد افزایش داشت. قیمت بیت کوین در روز یکشنبه به زیر 20000 دلار سقوط کرد و به پایین ترین حد در 20 ماه گذشته رسید و با 2 درصد افزایش به 20342 دلار رسید.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا