اخبار ارز دیجیتال

CleanSpark تاسیسات معدنی جورجیا را به قیمت ۳۳ میلیون دلار خریداری کرد

این دومین معامله ای است که این شرکت در این هفته با اشاره به “کاهش قابل توجه قیمت” اعلام کرده است.

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال CleanSpark روز جمعه اعلام کرد که با خرید تسهیلات استخراج بیت کوین Mawson در Sandersville، جورجیا به مبلغ ۳۳ میلیون دلار موافقت کرده است. انتظار می رود این معامله در ماه های آینده هش ریت CleanSpark را ۱.۴ اگزهاش در ثانیه (EH/s) افزایش دهد و تا پایان سال آینده به ۷.۰ EH/s افزایش یابد.

به عنوان بخشی از این معامله، ۶۴۶۸ ASIC ماینینگ نسل آخر به قیمت ۹.۵ میلیون دلار یا ۱۷ دلار به ازای هر تراهش خریداری می شود. این شرکت توضیح می‌دهد: «این ماشین‌ها که قبلاً در سایت خریداری شده کار می‌کنند، در مدت کوتاهی پس از بسته شدن، بیش از ۵۵۸ پتاهش در ثانیه (PH/s) به قدرت محاسباتی اضافه می‌کنند.

CleanSpark تا ۴۲.۵ میلیون دلار برای تاسیسات و ماینرها پرداخت خواهد کرد. این شامل ۱۱ میلیون دلار در سهام CleanSpark و ۴.۵ میلیون دلار تعهدات درآمدی است. سایت جورجیا می تواند ۲۴۱۰۸ ماینر نسل آخر را پشتیبانی کند و این شرکت قصد دارد تا ۷۰۰۰۰ ماینر با تولید بیش از ۷ EH/s را در سال ۲۰۲۳ پشتیبانی کند.

CleanSpark تثبیت را در بازار نزولی با هزینه های انرژی بالا تسریع کرد. روز پنجشنبه، این شرکت قرارداد خرید ۱۰۰۰۰ واحد Bitmain Antminer S19j Pro را با Cryptech Solutions به ارزش کل ۲۸ میلیون دلار اعلام کرد.

در ماه جولای، CleanSpark فاش کرد که بیش از ۱۰۰۰ ماینر بیت‌کوین را از Whatsminer M30S با «قیمت‌های بسیار تخفیف‌خورده» خریداری کرده است. در ماه ژوئن، این شرکت استخراج ۱۸۰۰ ریگ Antminer S19 XP نیز خریداری کرد.

در طول بازار صعودی، این شرکت قبل از سفارش تجهیزات ماه‌ها پیش بر ساخت زیرساخت‌ها تمرکز کرد. زک برادفورد، مدیرعامل CleanSpark گفت:نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا