اخبار ارز دیجیتال

شهر آبشار نیاگارا دستور بلوک تاسیسات فیوژن را برای توقف استخراج کریپتو صادر کرد

اطلاعیه شهر عملاً تأسیسات را از انجام «ماشین ارز دیجیتال یا عملیات مرتبط» تا زمانی که Block Fusion با قوانین منطقه‌بندی محلی مطابقت ندهد، به حالت تعلیق درآورد.

شهر آبشار نیاگارا یک اخطار توقف و توقف برای شرکت استخراج ارز دیجیتال Bit Digital در نیویورک برای تاسیسات داده متعلق به شریک Blockfusion صادر کرده است.

در اطلاعیه 7 اکتبر، Bit Digital گفت تا زمانی که Block Fusion با قوانین منطقه‌بندی محلی مطابقت نداشته باشد، اخطار شهر عملاً تأسیسات را از انجام «ماشین ارز دیجیتال یا عملیات مرتبط» تعلیق می‌کند. قانون آبشار نیاگارا، که در اول اکتبر به دنبال توقف اجرایی شد، Blockfusion را ملزم به درخواست مجوزهای اضافی کرد که “می‌تواند ماه‌ها طول بکشد تا رسیدگی شود.”

به گفته بیت دیجیتال، تاسیسات Blockfusion یکی از دو تاسیساتی است که پس از “انفجار و آتش سوزی بعدی” در پست آبشار نیاگارا در ماه می مجبور به تعطیلی بیش از 4800 دکل است. این شرکت گزارش داد که برق در ماه سپتامبر بازسازی شد. تا 6 اکتبر، حدود 17 درصد از 13980 ماینر فعال بیت دیجیتال در یکی از تاسیسات نیویورک (2376 ریگ) بودند.

«بر اساس قرارداد خدمات ماینینگ بین Bit Digital و Blockfusion مورخ 25 آگوست 2021، Blockfusion از سوی هیچ سازمان دولتی، تنظیم کننده یا نهاد دیگری که برای فعالیت تجاری خود و شرکت در تجارت مرتبط با ارائه خدمات لازم است مجاز نخواهد بود. بیت دیجیتال گفت. «در 5 اکتبر 2022، بیت دیجیتال همچنین متوجه شد که Blockfusion انتظار دارد دستورالعمل‌های اعلامیه را دنبال کند.»

مربوط: شهر نروژی می‌خواهد ماینرهای پر سر و صدا بیت‌کوین را حذف کنند – مدیر عامل شرکت پاسخ می‌دهد

شهر آبشار نیاگارا یک مهلت ۱۸۰ روزه برای استخراج بیت کوین بیت کوین از دسامبر ۲۰۲۱ وضع کرده است. قانونگذاران نیویورک در حال بررسی پیشنهاد مشابهی برای تعلیق فعالیت استخراج ارزهای دیجیتال در سراسر ایالت هستند. مهلت قانونی آبشار نیاگارا از آن زمان تا ماه سپتامبر تمدید شده است.

Cointelegraph با Blockfusion تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا