🚨 اخبار ارز دیجیتال

Citadel، Goldman Sachs، UBS و Citigroup اکنون بیت کوین می خواهند

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر برجسته ETF بلومبرگ، غول مالی بلک راک به روز شد لیست شرکت کنندگان مجاز در دفترچه ETF بیت کوین، شامل بسیاری از نام های بزرگ. اینها شامل سرمایه گذارانی مانند صندوق سرمایه گذاری چند ملیتی آمریکایی سیتادل، غول بانکداری سرمایه گذاری گلدمن ساکس، بانک سرمایه گذاری مستقر در سوئیس و شرکت خدمات مالی UBS و بانک سرمایه گذاری بزرگ سیتی گروپ می شود.

به گفته بالچوناس، این شرکت‌کنندگان مجاز می‌توانستند زودتر در لیست ظاهر شوند، اما از ارتباط با محصول قبل از عرضه «خجالت می‌کشیدند». اما اکنون که ETF بیت کوین بلک راک به موفقیت خیره کننده ای دست یافته است، آن ها راحت تر به عنوان شرکت کنندگان مجاز شناخته می شوند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayتنها هفت هفته طول کشید تا بلک راک با ETF بیت کوین خود به دارایی های تحت مدیریت ۱۰ میلیارد دلاری خود برسد که یک رکورد جدید است.

قبل از تصویب کمیسیون بورس و اوراق بهادار در اوایل ژانویه، بلک راک اعلام کرد که شرکت تجاری اختصاصی جهانی جین استریت کپیتال و غول بانکی جی پی مورگان در میان شرکت کنندگان مجاز آن خواهند بود. گنجاندن دومی به دلیل شک و تردید مداوم جیمی دیمون، مدیر عامل JPMorgan نسبت به بیت کوین، تا حدودی غیرمنتظره بود. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayدیمون حمایت خود را از ممنوعیت ارزهای دیجیتال در جلسه استماع کنگره در ماه دسامبر اعلام کرد.

شرکت‌کنندگان مجاز ملزم به ایجاد و بازخرید سهام برای ناشر ETF هستند. آنها امکان مبادله این سهام را با پول نقد یا برخی اوراق بهادار فراهم می کنند.

به گفته بالچوناس، گنجاندن نام سیتادل و نام‌های دیگر به این معنی است که «شرکت‌های بزرگ» اکنون بخشی از اقدام بیت‌کوین را می‌خواهند. علاوه بر این، آنها اکنون از ارتباط عمومی با بیت کوین راحت هستند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا