اخبار ارز دیجیتال

Circle توکن USDC بومی را با Polygon به کار می‌گیرد

Circle از Polygon لایه ۲ اتریوم استفاده می کند تا نقدینگی USDC را مستقیماً به پروتکل های مقیاس بندی اثبات سهام ارائه دهد.

صادرکننده استیبل کوین USD Circle اعلام کرد که شروع به ضرب سکه USD (USDC) به صورت بومی روی پروتکل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Polygon کرده است.

USDC هم برای کاربران و هم برای توسعه دهندگان بدون نیاز به پل زدن استیبل کوین ها از اتریوم یا سایر بلاک چین ها قابل دسترسی است. Circle Mint و API توسعه‌دهنده Circle اکنون از USDC مبتنی بر Polygon پشتیبانی می‌کنند و از قابلیت‌های مقیاس‌پذیری Polygon بهره می‌برند.

Circile اعلام کرد که مشاغل و توسعه دهندگان می توانند از USDC در Polygon برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز (DApps) استفاده کنند. این سرویس جدید برای فعال کردن تراکنش‌های تقریباً آنی و کم کارمزد در موارد مختلف از جمله پرداخت‌ها، حواله‌ها، تجارت، استقراض و تأمین مالی تبلیغ می‌شود.

قبل از اینکه Circle محصول بومی Polygon USDC خود را معرفی کند، کاربران پروتکل مجبور بودند از پل USDC (USDC.e) در بلاک چین اتریوم استفاده کنند. برخلاف محصول جدید این شرکت که تضمین می‌کند می‌توان آن را با نسبت ۱:۱ با دلار آمریکا بازخرید کرد، این توکن توسط Circle صادر نمی‌شود.

مطالب مرتبط: Circle استیبل کوین USDC را در Polkadot Asset Hub راه اندازی کرد

Circle قبلاً پشتیبانی از سپرده و برداشت USDC.e را با Circle Mint و API Polygon آن ارائه می کرد. ناشر قصد دارد این سرویس را از ۱۰ نوامبر متوقف کند و به کاربرانی که سعی در ارسال Bridge USDC.e به حساب‌های Circle Mint خود دارند هشدار می‌دهد که ممکن است دارایی‌های آنها پس از این تاریخ قابل بازیابی نباشد.

آدرس توکن Polygon USDC جدید نشان دهنده ارزش بازار فعلی تقریباً ۴.۳ میلیون USDC در پروتکل مقیاس بندی است.منبع: PolygonScan

Circle همچنین Polygon USDC بومی را برای فعال کردن پرداخت‌ها و حواله‌های جهانی کم‌هزینه، و همچنین تجارت، استقراض و وام در پروتکل‌های اصلی DeFi مانند Aave، Compound، Curve، Uniswap و Quickswap ارائه می‌کند. همچنین اشاره می‌کند که این کار خواهد بود. امکان دسترسی

صادرکننده USDC همچنین قصد دارد یک پروتکل انتقال متقابل زنجیره ای را به Polygon راه اندازی کند تا قابلیت همکاری با سایر شبکه های بلاک چین را فعال کند. این برای باز کردن انتقال‌های USDC مبتنی بر Polygon به و از بلاک چین اتریوم تنظیم شده است.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی


نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا