🚨 اخبار ارز دیجیتال

کریستیز با پلتفرم حراج NFT اتریوم به صورت زنجیره ای عرضه می شود

این بازار جدید به خانه‌های حراج پیشرو اجازه می‌دهد تا حراج‌ها و فروش‌های «انتخابی» را روی بلاک چین اتریوم انجام دهند.

کریستیز پس از فروش موفقیت‌آمیز مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) با ارزش بالا، NFT اختصاصی خود را به نام «پلتفورم حراج روی زنجیره» راه‌اندازی کرد و به حراج‌ها اجازه داد که به طور کامل روی زنجیره در شبکه اتریوم اجرا شوند.

غول ۲۵۶ ساله حراج بریتانیایی که دومین خانه حراج هنری جهان از نظر درآمد است، می‌گوید «کریستیز ۳.۰» به حراج‌های NFT اجازه می‌دهد کاملاً «از ابتدا» در شبکه ETH اجرا شوند. پایان. ”

تمام تراکنش‌ها، از جمله پس از فروش، به‌طور خودکار در بلاک چین ثبت می‌شوند.»

در مزایده‌های NFT گذشته، پرداخت‌ها از طرف مناقصه‌گران برنده همیشه بر روی بلاک چین انجام نمی‌شد، اما ایجاد بازار کریستی اجازه می‌دهد تراکنش‌ها به روشی مشابه بازار محبوب OpenSea انجام شود، اکنون می‌توانید با اتر (ETH) پرداخت کنید. ).

به گفته کریستیز، بازار جدید با مشارکت استارت‌آپ توسعه قراردادهای هوشمند NFT، Manifold، توسعه‌دهنده متاورس Spatial و شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis ایجاد شده است.

این اعلامیه با راه‌اندازی اولیه یک پروژه توسط هنرمند دیانا سینکلر که به بازار جدید اختصاص داده شده است، همراه است، که تنها شامل ۹ NFT است که می‌توانند در یک گالری مجازی آنلاین ساخته شده توسط Spatial مشاهده شوند.

کریستیز در گذشته با حراج های NFT موفقیت های زیادی کسب کرده است. “Everydays – The First 5000 Days” بیپل در مارس ۲۰۲۱ با قیمت رکورد ۶۹.۳ میلیون دلار به طور انحصاری برای خانه های حراج ساخته شد و آن را به یکی از گران ترین NFT های تاریخ تبدیل کرد. من فروخته ام.

در آن زمان، فروش NFT با مشارکت بازار NFT MakersPlace انجام شد.

این شرکت همچنین ۹ حراج کریپتوپانک را در ماه می ۲۰۲۱ با پیشنهادات برنده حدود ۱۷ میلیون دلار تسهیل کرد.

مربوط: فراتر از تبلیغات NFT: نیاز به بازنگری در مورد ارزش پیشنهادی هنر دیجیتال

علاقه کریستی به Web3 به خارج از حراج‌های NFT منتقل شد و در ژوئیه یک صندوق سرمایه‌گذاری با هدف حمایت از «محصولات و راه‌حل‌های مالی مرتبط با هنر» Web3 را با سرمایه‌گذاری اولیه در چندین بلاک چین راه‌اندازی کرد و ما به LayerZero Labs رفتیم، شرکتی که سازنده است. برنامه های غیرمتمرکز سازگار

خانه حراج رقیب Sotheby’s علاقه مشابهی به Web3 و NFT دارد و متاورس خود را در اکتبر ۲۰۲۱ راه اندازی کرد و همچنین سهمی از فروش NFT با قیمت بالا را به خود اختصاص داد.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا