🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت روزنامه وابسته به دولت چین پلتفرم NFT را راه اندازی کرد

چاینا دیلی گفت که کلکسیون های دیجیتالی فروخته شده بر روی پلتفرم آن می توانند به شرکت هایی مانند Opensea و LooksRare متصل شوند.

چاینا دیلی، یک روزنامه انگلیسی زبان که متعلق به دپارتمان تبلیغات حزب کمونیست چین است، می‌خواهد پلتفرم متاورس و توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود را بسازد.

طبق اعلامیه اخیر، China Daily مبلغ ۲.۸۱۳ میلیون یوان (۳۹۰۰۰۰ دلار) را به پیمانکار شخص ثالثی که بتواند پلتفرم NFT را با توجه به مشخصات بودجه طراحی کند، اعطا خواهد کرد. چاینا دیلی نوشت: پیمانکاران می توانند “شرکت های چینی یا خارجی” متخصص در بلاک چین باشند. علاوه بر این، شبکه اصلی شرکت بلاکچین قراردادی باید بتواند بیش از ۱۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

پیمانکاران باید برنامه های خود را تا ۱۷ اکتبر ارسال کنند و ظرف سه ماه یک پلت فرم طراحی کنند. هدف از پلتفرم China Daily NFT “بهبود گسترش نفوذ تمدن چین” از طریق ابزارهایی مانند “متاور، واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR)، واقعیت ترکیبی (AR)” است. ، بلاک چین، دارایی های دیجیتال غیرقابل جایگزین (NFT)، داده های بزرگ، محاسبات ابری و سایر فناوری ها.

توسعه دهندگان گفتند این پلتفرم باید «آپلود، مشاهده و مدیریت مجموعه های دیجیتال» را فعال کند و از فرم های چند رسانه ای و انواع مجموعه های متعدد پشتیبانی کند. قیمت گذاری، مناقصه و ویژگی های زمان محدود نیز باید در پلت فرم NFT، همراه با پرداخت های چند ارزی ادغام شوند.

علاوه بر پلتفرم‌های خودمان، پلتفرم‌های اصلی NFT داخلی و بین‌المللی مناسب برای انتشار مجموعه‌های دیجیتال بر اساس اهداف پروژه و گروه‌های مخاطبان برای انتشار مجموعه‌های دیجیتال NFT انتخاب خواهند شد. اینها شامل، اما نه محدود به OpenSea، Rarible، SuperRare هستند. ، بنیاد و غیره

چین از سال ۲۰۲۱ همه انواع تجارت ارز مجازی را ممنوع کرده است. برخی از نهادهای بلاک چین هنوز در داخل کشور فعالیت می کنند، اما اغلب با نظارت بیشتر مقامات مجری قانون مواجه هستند.

مجله: توسعه‌دهنده چینی به دلیل استفاده از VPN به پرداخت ۳ سال حقوق و پرداخت ۱۰ میلیون e-renminbi جریمه شد.

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا