اخبار ارز دیجیتال

گروه مورچه‌های چین به مالزی کمک می‌کند تا «برنامه فوق‌العاده» رمزنگاری دوستانه را راه‌اندازی کند.

برنامه فوق العاده ارز دیجیتال Kenanga که قرار است در اوایل سال ۲۰۲۳ راه اندازی شود، دارای مدیریت سرمایه گذاری دیجیتال، کیف پول الکترونیکی، فارکس، معاملات سهام و سایر خدمات است.

مالزی به شتاب گرفتن سرعت پذیرش ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد، زیرا یکی از بانک‌های منطقه‌ای بزرگ آن به عنوان بخشی از خدمات بانکی پیش‌فرض خود به تجارت ارزهای دیجیتال روی آورده است.

بانک سرمایه گذاری کنانگا برهاد، یکی از بزرگترین بانک های سرمایه گذاری خصوصی با بیش از ۵۰۰۰۰۰ مشتری، با غول فناوری چینی Ant Group برای راه اندازی یک کیف پول و اپلیکیشن تجاری با قابلیت ارز دیجیتال همکاری کرده است.

کنانگا یک یادداشت تفاهم با Ant امضا کرده است تا به طور مشترک یک برنامه مرفه مالزیایی طبقه بندی شده به عنوان یک برنامه فوق العاده را توسعه دهد. طبق شرایط این قرارداد، بخش فناوری دیجیتال Ant به Kenanga mPaaS، یک پلتفرم توسعه تلفن همراه که از اپلیکیشن AliPay به وجود آمده است، ارائه خواهد کرد.

جف جیانگ، رئیس فناوری دیجیتال در At، گفت:

SuperApp طراحی شده است تا شیوه مدیریت ثروت مالزی را با ادغام خدمات مالی متنوع مانند معاملات سهام، مدیریت سرمایه گذاری دیجیتال، تجارت ارزهای دیجیتال، کیف پول دیجیتال و مبادله ارز در یک پلتفرم متحول کند. بنا به گزارش ها، کنانگا قصد دارد این برنامه را در اوایل سال ۲۰۲۳ راه اندازی کند.

مدیر عامل گروه Kenanga Datuk Chai Wai Leong گفت: “ما نه تنها طیف گسترده ای از خدمات مالی را در زیر یک سقف ادغام خواهیم کرد، بلکه مهمتر از آن، خدمات مالی را برای میلیون ها مالزیایی ارائه خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظر هستیم که تولید ثروت را با دسترسی بیشتر به این افراد انجام دهیم. دموکراتیک کردن خدمات مالی

او همچنین گفت Kenanga آزمایش خدمات مالی دیجیتال را از پنج سال پیش آغاز کرد و برنامه جدید رشد شرکت را به سطح بعدی خواهد برد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Kenanga یک بازیگر فعال در صنعت کریپتو است که در صرافی های رمزنگاری محلی مانند Tokenize Technology در سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاری می کند.

مربوط: رگولاتور مالزی هوبی را در فهرست نظارت سرمایه گذاران قرار داد

Kenanga همچنین یکی از شرکای برجسته خرده‌فروش ژاپنی دوستدار رمزنگاری Rakuten است که پلتفرم محلی معاملات سهام آنلاین Rakuten Trade در مالزی را ارائه می‌دهد.

صنعت کریپتو در ماه‌های اخیر تحرکاتی را در مالزی انجام داده است، طبق گزارش‌ها مقامات محلی از دولت خواسته‌اند تا در مارس ۲۰۲۲ ارزهای دیجیتال را قانونی کند. سرمایه گذاری و تجارت در ارزهای دیجیتال در مالزی قانونی بود، اما دولت با ایده پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پول قانونی مخالفت کرد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا