🚨 اخبار ارز دیجیتال

چارلز هاسکینسون حقیقت شگفت انگیزی در مورد ایلان ماسک فاش می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، واقعیت جالبی را فاش کرد: ایلان ماسک با هیئت مدیره و سهامداران تسلا توافق داشت. اگر او ارزش تسلا را به یک تریلیون دلار افزایش دهد، ۵ درصد کمیسیون دریافت می کند. این موافقتنامه به تایید ۸۰ درصد سهامداران و هیئت مدیره رسید.

ماسک به گروه منتخبی از مدیران عامل پیوسته است که ارزش کسب و کارشان یک تریلیون دلار است که به عنوان «باشگاه تریلیون دلاری» نیز شناخته می شود. اما یک قاضی دلاور بعداً قرارداد غرامت را بی اعتبار اعلام کرد و ۵ میلیارد دلار به وکلایی که شکایتی را برای به چالش کشیدن توافق تنظیم کردند، محکوم کرد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، مردم را از این پیشرفت آگاه کرد. این وضعیت باعث ایجاد بحث هایی در مورد عدالت قانونی و حاکمیت شرکتی شده است. برنامه جبرانی مبتنی بر عملکرد ماسک واضح به نظر می رسید، اما چه چیزی باعث این پیشرفت غیرمنتظره شد؟

تصمیم قاضی برای اعلام بی اعتباری آن همچنان اعتبار منشورهای شرکت دلاور را زیر سوال می برد، اما در چارچوب سیاست های ایالتی کاملاً منطقی است. در این دادخواست ادعا شده بود که غرامت ماسک، علیرغم تایید هیئت مدیره و سهامداران، غیرمنطقی بوده و به نفع تسلا نیست. شاید اگر دفتر مرکزی تسلا در ایالت دیگری قرار داشت، این امکان پذیر نبود.

مرتبط با

دلاور هم به دلیل سیستم حقوقی پیچیده و هم قوانین مناسب برای تجارت شناخته شده است. ایالت هایی که می توانند شرایط پایدارتر و سودمندتری را برای شرکت ها فراهم کنند، ایالت هایی مانند وایومینگ هستند که هاسکینسون نیز به آن اشاره کرد. وایومینگ خود را به عنوان ایالتی معرفی کرده است که از تجارت استقبال می کند و دارای قوانین مطلوب برای عملیات شرکت است.

به هر شکلی، ایلان ماسک، اگر نه ثروتمندترین فرد جهان، پس قطعا یکی از ثروتمندترین ها باقی می ماند. با این حال، به خاطر داشته باشید که ارزش گذاری یک شرکت با ارزش نقدی واقعی یک دارایی یا دارایی برابر نیست.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا