اخبار ارز دیجیتال

اتاق بازرگانی دیجیتال برای پیوستن به دعوای حقوقی SEC علیه ریپل تأییدیه دریافت کرد

به گروه‌های مدافع کریپتو وضعیت «دوستان دادگاه» داده شده است.

گروه حمایت از ارزهای دیجیتال ایالات متحده اتاق بازرگانی دیجیتال (CDC) توسط ناحیه جنوبی نیویورک برای پیوستن به دعوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه آزمایشگاه های ریپل به عنوان مشاور حقوقی تایید شده است. وضعیت “دوستان دادگاه” به آنها اجازه می دهد تا با ارائه اطلاعات، تخصص یا بینش به دادگاه کمک کنند.

قاضی آنالیسا تورس دستور را در 21 سپتامبر امضا کرد. CDC تا 26 سپتامبر فرصت دارد خلاصه خود را ارسال کند.

تیم حقوقی CDC ضمن توضیح علاقه خود به این پرونده، به پیامدهای گسترده حکم دادگاه اشاره کرد، یعنی اینکه آیا قوانین حاکم بر معاملات اوراق بهادار به درستی از قوانین حاکم بر معاملات ثانویه متمایز می شوند یا خیر.

این شکایت در سال 2020 شروع شد، زمانی که SEC ادعا کرد که ریپل و مدیران آن، برد گارلینگ هاوس و کریستین لارسن XRP را به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده به قیمت بیش از 1.38 میلیارد دلار فروختند. نتیجه این مورد می تواند تعیین کند که آیا XRP یک امنیت است یا خیر. اگر قاضی به نفع SEC رای دهد، می‌تواند سابقه‌ای را برای کمیسیون ایجاد کند که مجبور شود علیه سایر پروژه‌های رمزنگاری که توکن‌هایی مشابه ریپل می‌فروشند، اقدام کند.

مربوط: کمیسر CFTC از دفاتر ریپل بازدید می کند، تصمیم در مورد پرونده SEC در حال ظهور است

در پاسخ به درخواست CDC برای وضعیت Amicus curiae، SEC از دادگاه خواسته است تا در صورت مجاز بودن بریف های بیشتر Amicus، زمان و صفحات بیشتری را در نظر بگیرد. ریپل با درخواست SEC مخالفت کرد و آن را “یک تلاش شفاف دیگر برای به تاخیر انداختن بیشتر حل و فصل این پرونده” خواند.

در ماه جولای، SEC به دنبال لغو وضعیت “amici curiae” دارندگان XRP بود، اما قاضی آنالیسا تورس این درخواست را رد کرد.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا