🚨 اخبار ارز دیجیتال

Chainlink (LINK) 1453٪ در فعالیت نهنگ افزایش می یابد، آیا حرکت بزرگی در راه است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شبکه غیرمتمرکز اوراکل Chainlink (LINK) اخیرا شاهد افزایش خیره کننده ۱۴۵۳ درصدی در حجم معاملات عمده بوده است که نشان دهنده فعالیت قابل توجه نهنگ ها است. این افزایش فعالیت سوالاتی را در مورد اینکه چه چیزی باعث این حرکت ها می شود و اینکه آیا یک حرکت عمده قیمت در افق است ایجاد می کند.

طبق داده‌های IntoTheBlock، Chainlink در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۱۴۵۳.۶۸ درصدی را در حجم تراکنش‌های اصلی ثبت کرد و در مجموع به ۸۸۵.۲۳ میلیون دلار یا ۶۲.۳ میلیون LINK رسید.

حجم تراکنش‌های بزرگ معمولاً نشان‌دهنده حرکات «نهنگ‌ها» یا دارندگان بزرگ مقادیر قابل توجهی از ارزهای دیجیتال است. افزایش ۱۴۵۳ درصدی اخیر در حجم معاملات اصلی LINK ممکن است نشان دهد که این بازیگران اصلی ممکن است حرکت های قابل توجهی انجام دهند.

دلایل افزایش عظیم حجم معاملات ممکن است متفاوت باشد، اما ممکن است شامل گمانه‌زنی‌های بازار مبنی بر اینکه نهنگ‌ها ممکن است خود را برای یک حرکت قیمتی قابل توجه قرار دهند، نیز باشد.

افزایش قابل توجه در حجم معاملات ممکن است منادی یک استراتژی خرید یا فروش هماهنگ با هدف استفاده از حرکات بازار آتی باشد.

۱۸.۷۷ میلیون لینک به صرافی ها ارسال شد

علی، تحلیلگر کریپتو، خاطرنشان کرد که در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸.۷۷ میلیون توکن LINK به ارزش تقریبی ۲۵۶.۲۰ میلیون دلار به صرافی‌های ارزهای دیجیتال ارسال شده است.

ردیاب داده های بلاک چین WhaleAlert گزارش داد که چهار تراکنش بالغ بر ۱۸ میلیون LINK از یک کیف پول ناشناخته به صرافی ارز دیجیتال Binance ارسال شده است.

این چهار تراکنش به شرح زیر است: دو تراکنش حاوی ۳,۴۹۹,۹۹۹ LINK به ارزش ۴۹,۲۶۷,۰۵۶ دلار از یک کیف پول ناشناخته به بایننس ارسال شد. در دو تقسیم، ۶,۹۹۹,۹۹۹ LINK به ارزش ۹۸,۵۰۲,۲۴۷ دلار و ۴,۷۴۹,۹۹۹ LINK به ارزش ۶۶,۳۲۵,۳۸۶ دلار از یک کیف پول ناشناخته به بایننس منتقل شد.

مقدار زیادی از Chainlink جابجا شده ممکن است بخشی از مکانیسم باز کردن قفل توکن باشد. بر اساس گزارش Spot on Chain، قراردادهای عرضه نشده Chainlink شامل ۱۸.۲۵ میلیون LINK به ارزش ۲۶۴ میلیون دلار است که به Binance منتقل شده است و ۲.۲۵ میلیون LINK (31.3 میلیون دلار) به یک آدرس چند امضایی به ارزش ۲۹۵ میلیون دلار ارسال شده است. .

در زمان نگارش این مقاله، لینک چین لینک با ۵.۴۸ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۳.۶۳ دلار رسیده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا