🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن زنجیره ای (LINK) که توسط فعالیت نهنگ گیج شده است: جزئیات

فهرست

  • آیا جامعه Chainlink (LINK) در هراس است؟
  • ادغام خدمات Chainlink (LINK) در هفت شبکه اعلام شد

در حالی که نهنگ‌های Chainlink (LINK)، بزرگ‌ترین حساب‌های زنجیره‌ای با موجودی‌های LINK بزرگ، در حال جابجایی وجوه هستند و ممکن است ثروت خود را گام به گام بفروشند، جامعه «ملوانان LINK» بدبین شده است. اما برخی از مشتاقان جامعه مطمئن هستند که روایت‌های مربوط به فروش نهنگ‌ها FUD معمولی است.

آیا جامعه Chainlink (LINK) در هراس است؟

از اواسط ژوئن، فعالیت حساب‌های نهنگ‌ها که توکن‌های LINK را در اختیار دارند، به شدت افزایش یافته است. برخی از علاقه مندان به انجمن LINK متوجه شده اند که بزرگترین سهامداران ممکن است بتوانند قبل از کاهش بعدی قیمت LINK سود ببرند.

روز جمعه، ۲۱ ژوئن، افزایش جالب توجه در فعالیت نهنگ ها توسط خدمات ردیابی خودکار مشاهده شد. طبق گزارش U.Today که قبلاً گزارش شده بود، تقریباً ۱۹ میلیون توکن LINK به صرافی ها ارسال شد.

مرتبط با

سخنرانان توییتر Angry Crypto در مورد انتظارات نزولی احتمالی قیمت Chainlink (LINK) در کوتاه مدت ابراز نگرانی کردند:

ناامیدی قابل لمس است. ۱۲ دلار دیگر به عنوان پشتیبانی باقی نمی ماند. ۵ دلار ممکن است برای مدتی جهش کند یا به طرفین سر بخورد. اگر نتوانید میلیون ها و میلیون ها توکن را برای پشتیبانی از عملیات به بازار آزاد انتقال دهید، چه اتفاقی می افتد؟ (…) چرا تبلیغات می کنید؟ نکته چیست؟ آیا می خواهید خرده فروشی بیشتری را برای پرتاب سکه های از پیش ساخته شده خود داشته باشید؟

اما مخالفان مالکان بدبین تأکید کردند که این پروژه از نقشه راه پیروی می کند و حرکت های نهنگ محور با LINK غریبه نیست.

در ۳۰ روز گذشته، قیمت Chainlink (LINK) 23.17٪ کاهش یافته است. ارزش این توکن نزدیک به ۳ میلیارد دلار را از بین برد و به پایین ترین حد چند هفته ای رسید.

ادغام خدمات Chainlink (LINK) در هفت شبکه اعلام شد

علاوه بر این، برخی از منتقدان توییتر اشاره کردند که استفاده از پروتکل CCIP Chailink برای جابجایی ارزش بین شبکه‌های مختلف کاهش یافته است.

تنها کمتر از ۱۳۰۰ تراکنش را در ۲۴ ساعت گذشته پردازش کرد و ۶۸۹ دلار هزینه دریافت کرد.

در همان زمان، خدمات Chainlink (LINK) با خدمات بیشتر و بیشتری یکپارچه می شود. این پروتکل در هفت روز گذشته در هفت شبکه اصلی EVM از جمله Ethereum (ETH)، Arbitrum (ARB)، Base (BASE)، Mode و Scroll به پروتکل رسیده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا