اخبار ارز دیجیتال

کریستین جانسون، کمیسیونر CFTC، لایحه DCCPA را در شورای مشورتی ریسک بازار مطرح کرد

جلسه کمیته اولین جلسه جانسون به عنوان حامی کمیته بود. در ابتدا، او تصمیم گرفت بر روی دارایی های دیجیتال و قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال تمرکز کند.

کمیته مشاوره ریسک بازار (MRAC) کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اولین جلسه خود را با اعضای جدید در ۲۸ سپتامبر برگزار کرد. در بیانیه افتتاحیه خود، کمیسر کریستین جانسون، حامی کمیسیون، زمان زیادی را صرف صحبت در مورد دارایی های دیجیتال کرد، موضوعی که باید در نظر گرفته شود.

این اولین نشست MRAC تحت رهبری جانسون است. او به طور گسترده در فضای رمزنگاری صحبت کرده است، از جمله مورد بحث برانگیز Oki DAO، چارچوب اخیر کاخ سفید برای توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال، و میزگرد CFTC در مورد عدم واسطه گری که اوایل امسال برگزار شد. من اقدامات CFTC را تشریح کردم. .

جانسون گفت که تحقیقات، اجرا و راهنمایی های جدید می تواند به مشارکت کنندگان بازار شفافیت و اطمینان بدهد. او اضافه کرد که صنعت ارزهای دیجیتال و فعالان بازار سنتی «می‌خواهند نشانه‌ای واضح از گام‌های بعدی کمیسیون ببینند».

جانسون سپس توجه خود را به قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال ۲۰۲۲ (DCCPA) معطوف کرد که توسط اعضای کمیته کشاورزی سنا دبی استابنو و جان بوزمن معرفی شد. کمیته کشاورزی سنا بر CFTC نظارت دارد. وی خاطرنشان کرد: این لایحه تعریف کالا در قانون بورس کالا را گسترش می دهد تا کالاهای دیجیتال را نیز شامل شود و پلتفرم های کالاهای دیجیتال را ملزم به ثبت در CFTC می کند.

علاوه بر این، DCCPA از فعالان بازار می‌خواهد که به انجمن ملی آتی، یک نهاد خودتنظیمی برای بازارهای مشتقه بپیوندند. این به مشتریان اجازه می دهد تا به برنامه غرامت CFTC اعتماد کنند.

“این روشی مقرون به صرفه برای مشتریان است که بدون استخدام وکیل یا شرکت در دعاوی یا داوری پرهزینه علیه ثبت‌کنندگان شکایت کنند.”

علاوه بر این، جانسون گفت که DCCCPA “پتانسیل تغییر دهنده” را در تسهیل مشارکت جوامع کم نمایندگی و کم نمایندگی در بازارهای مالی سنتی دارد.

مطالب مرتبط: CFTC 34 شرکت رمزنگاری و فارکس را به عنوان نهادهای خارجی ثبت نشده طبقه بندی می کند

DCCPA یکی از چندین لایحه کنگره برای تنظیم دارایی های دیجیتال است. سایر موارد شامل قانون نوآوری مالی مسئول Lummis-Gilibrand در مجلس و قانون بورس کالای دیجیتال سال ۲۰۲۲ است.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا