اخبار ارز دیجیتال

قاضی می‌گوید CFTC می‌تواند از Ooki DAO احضاریه‌هایی را صادر کند

یک قاضی فدرال گفت که تصمیم دادگاه بر اساس خدمات موثر CFTC به Oki DAO با ارائه اسناد لازم در دادخواست ۲۲ سپتامبر است.

به گفته یک قاضی فدرال، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده می تواند احضاریه هایی را از طریق ارتباطات آنلاین به اعضای سازمان غیرمتمرکز خودمختار Oki (DAO) ارسال کند.

ویلیام اوریک، قاضی ناحیه ایالات متحده، در حکمی در ۳ اکتبر مبنی بر موافقت با درخواست CFTC، گفت که کمیسیون می تواند نسخه هایی از احضاریه ها و شکایات را از طریق جعبه گفتگوی کمک Oki DAO و اطلاعیه های انجمن آنلاین ارائه دهد. قاضی گفت که تصمیم دادگاه بر اساس خدمات مؤثر CFTC به Oki DAO با ارائه مدارک مورد نیاز.

CFTC در ۲۲ سپتامبر علیه Ooki DAO شکایت کرد و ادعا کرد که این سازمان “تجارت غیرقانونی دارایی دیجیتال خارج از بورس” را ارائه کرده است، دستورالعمل های ثبت نام را نقض کرده و مقررات قانون رازداری بانکی را نقض کرده است. این شکایت که در کنار اتهامات مشابه علیه bZeroX و بنیانگذار آن مطرح شد، به پرداخت ۲۵۰۰۰۰ دلار به عنوان بخشی از جریمه مدنی محکوم شد.

مربوط: CFTC پرونده کلاهبرداری ۱.۷ میلیارد دلاری علیه شهروندان آفریقای جنوبی را با بیت کوین تشکیل داد

اعضای Oki DAO درباره نحوه پاسخگویی به شکایت های CFTC، تخصیص بودجه از خزانه برای استخدام وکلا برای اعضای DAO، جلب حمایت جامعه DeFi و فروش توکن های غیرقابل تعویض برای تامین مالی قانونی بحث می کنند. تصمیم گیری در مورد نحوه رسیدگی به شکایت نهایی.

بسیاری در صنعت ارزهای دیجیتال از CFTC انتقاد کرده اند که به دنبال اقدامات اجرایی علیه سازمان ها و شرکت ها بدون دستورالعمل های نظارتی روشن است. جیک چروینسکی، رئیس بخش سیاست در انجمن بلاک چین، گروه حمایت از رمزارز، گفت: گفت شکایت علیه Ooki DAO و bZeroX “وحشی‌ترین نمونه مقررات اجرایی در تاریخ ارزهای دیجیتال است.”نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا