اخبار ارز دیجیتال

CFTC و SEC تغییراتی در قوانین گزارش‌دهی برای صندوق‌های تامینی بزرگ با توجه به قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنند.

دو تنظیم کننده مالی ایالات متحده رشد صنعت صندوق های تامینی را دلیلی برای تغییرات پیشنهادی ذکر کردند. این تا حدی به این دلیل است که سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال محبوب تر شده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) پیشنهاد کرده‌اند که از مشاوران بزرگ برخی صندوق‌های تامینی بخواهند که قرار گرفتنشان در معرض دارایی‌های دیجیتال را گزارش کنند.

در اطلاعیه ای در روز چهارشنبه، SEC و CFTC اصلاح فرم های گزارش محرمانه را برای مشاوران سرمایه گذاری خاص به صندوق های خصوصی حداقل ۵۰۰ میلیون دلاری پیشنهاد کردند. فرم روابط عمومی دیگر شامل قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال در هنگام گزارش «وجه نقد و معادل‌های نقدی» برای صندوق‌های تامینی واجد شرایط نیست، و یک دسته جداگانه به درخواست «گزارش دقیق استراتژی‌های دارایی دیجیتال» اضافه می‌کند.

دو تنظیم کننده مالی ایالات متحده رشد صنعت صندوق های تامینی را تا حدی به این دلیل ذکر کرده اند که از زمانی که Form PR در سال ۲۰۰۸ معرفی شد، سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال محبوب تر شده است. من به آن اشاره کردم. اطلاعات دقیق تر در مورد استراتژی ها و مواجهه با دارایی های خاص به کمیسیون نظارت بر ثبات مالی کمک می کند تا ریسک های بالقوه برای اقتصاد ایالات متحده را بهتر ارزیابی کند.

گری گنسلر، رئیس SEC، گفت: «در دهه‌ای که SEC و CFTC مشترکاً Form PF را پذیرفتند، تنظیم‌کننده‌ها بینش مهمی در مورد وجوه خصوصی به دست آورده‌اند. با این حال، از آن زمان تاکنون، صنعت سرمایه‌گذاری خصوصی نزدیک به ۱۵۰ درصد از نظر ارزش کل دارایی رشد کرده است و از نظر شیوه‌های تجاری و پیچیدگی آن تکامل یافته است. […] در صورت پذیرش، [this proposal] کیفیت اطلاعاتی را که از تمام فایل‌کننده‌های فرم PF دریافت می‌کنید، با تمرکز ویژه بر مشاوران صندوق‌های تامینی بزرگ، بهبود بخشید. ”

بر اساس یک برگه اطلاعاتی در مورد پیشنهادات منتشر شده در روز چهارشنبه، تعداد صندوق های خصوصی بین سال های ۲۰۰۸ و سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ حدود ۵۵ درصد افزایش یافته است. .

مربوط: یک صندوق تامینی در ایالات متحده انتظار دارد ظرف پنج سال ۱۰.۶ درصد از دارایی های خود را در رمزارز نگهداری کند.

پرایس واترهاوس کوپرز در ماه ژوئن گفت که حدود یک سوم از صندوق های تامینی سنتی که مورد بررسی قرار گرفته در سطح جهان روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند، اما بیش از نیمی از کل دارایی های تحت مدیریت خود در معرض دارایی های دیجیتال قرار دارند. به گفته این شرکت، پاسخ دهندگان «عدم قطعیت نظارتی و مالیاتی» را به عنوان موانع اصلی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ذکر کردند.نویسنده: Turner Wright

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا