اخبار ارز دیجیتال

CFTC و SEC نظرات خود را در مورد پیشنهاد اصلاح قوانین گزارش رمز ارز برای صندوق های تامینی بزرگ منتشر کردند

از مردم خواسته شد تا در مورد اینکه آیا تنظیم کننده باید از عبارت “دارایی های رمزنگاری شده” به جای “دارایی های دیجیتال” در تغییرات پیشنهادی در فرم PF استفاده کند یا خیر، نظر دهند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در مورد پیشنهادی مبنی بر الزام مشاوران بزرگ صندوق‌های تامینی خاص برای گزارش قرار گرفتن در معرض ارزهای رمزپایه درخواست کرده‌اند.

در یک قانون پیشنهادی مشترک که در 1 سپتامبر در ثبت فدرال منتشر شد، SEC و CFTC یک دوره نظر 40 روزه برای اصلاحات در فرم PF تعیین کردند. فرم PF یک سند گزارش محرمانه برای مشاوران سرمایه گذاری خاص به صندوق های خصوصی با حداقل 500 میلیون دلار است. این پیشنهاد پیشنهاد می‌کند که صندوق‌های تامینی واجد شرایط قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال را در یک دسته جداگانه به غیر از «نقد و معادل‌های نقدی» گزارش کنند. این به این دلیل است که در تکرار فعلی Form PR به طور خاص به ارزهای مجازی اشاره نشده است.

عموم مردم تا 11 اکتبر فرصت دارند نظرات خود را در مورد تغییرات پیشنهادی که دو تنظیم کننده برای اولین بار در 10 اوت معرفی کردند، ارسال کنند. این تا حدی به این دلیل است که از زمانی که Form PF پس از بحران مالی 2008 معرفی شد، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال محبوب‌تر شده است.

تغییرات پیشنهادی در فرم PF شامل تعریفی از “دارایی دیجیتال” می شود و بسته به چارچوب، به صندوق های تامینی خاصی اجازه می دهد تا در “ارزهای مجازی”، “کوین ها” یا “توکن ها” سرمایه گذاری کنند. ممکن است لازم باشد درآمد خود را گزارش کنید. بر اساس ما از مردم خواستیم در مورد اینکه آیا قانونگذاران باید از عبارت “دارایی های رمزنگاری شده” به جای “دارایی های دیجیتال” استفاده کنند یا خیر، نظر بدهند.

در این پیشنهاد آمده است: «ما این اصطلاحات را مترادف می دانیم. ما شرایط و تعاریفی را پیشنهاد می کنیم که با بیانیه های اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد دارایی های دیجیتال مطابقت دارد و چنین اصطلاحات و تعاریفی درک منسجمی از انواع دارایی های مورد نظر ما ارائه می دهد.

مربوط: روسای SEC و CFTC برای بحث در مورد مقررات کریپتو در کنفرانس ISDA

این دو تنظیم کننده گفتند که این پیشنهاد، پس از اجرا، به مشاوران سرمایه گذاری اجازه می دهد تا اطلاعات دقیق تری در مورد استراتژی ها و مواجهه با دارایی های خاص ارائه دهند و به کمیته نظارت بر ثبات مالی اجازه می دهد خطرات بالقوه برای اقتصاد را شناسایی کند. من استدلال کردم که این به ما اجازه می دهد تا بهتر ارزیابی کنید قانونگذاران ایالات متحده نیز در حال حاضر در حال بررسی رویکردهای قانونی مختلف با هدف تعیین بهتر نقش SEC و CFTC در تنظیم ارزهای دیجیتال هستند.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا