اخبار ارز دیجیتال

دادگاه جمهوری آفریقای مرکزی می گوید شهروندی جدید 60000 دلاری از طریق برنامه سرمایه گذاری کریپتو خلاف قانون اساسی است

این اقدام یک ماه پس از آن صورت می‌گیرد که CAR مشوق‌های جدیدی را برای تقویت نوآوری ارزهای دیجیتال در کشور ارائه کرد.

به گزارش رویترز، روز دوشنبه، دادگاه قانون اساسی جمهوری آفریقای مرکزی (CAR) حکم داد که استفاده از ارز دیجیتال Sango تحت حمایت دولت برای خرید شهروندی، اقامت الکترونیک و زمین ممنوع است زیرا ملیت ارزش بازاری ندارد. . در ابتدای ژوئیه، دولت جمهوری آفریقای مرکزی مرکز کریپتوکارنسی کورال را برای جذب استعداد/علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال جهانی، ترویج پذیرش بیت‌کوین و اجرای یک چارچوب قانونی جدید ارزهای دیجیتال اعلام کرد. بلاک چین سانگو، مانند راه حل لایه 2 ما، بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است.

بخشی از این برنامه شامل شهروندی از طریق برنامه‌های سرمایه‌گذاری است، که در آن خارجی‌ها می‌توانند شهروندی CAR را به قیمت 60000 دلار ارز دیجیتال خریداری کنند، با همان مقدار توکن سانگو که به عنوان وثیقه نگهداری می‌شود و پس از 5 سال بازگردانده می‌شود. به همین ترتیب، اقامت الکترونیکی را می توان با 6000 دلار خریداری کرد و توکن های Sango به مدت 3 سال قفل خواهند شد. همچنین می توانید پس از 10 سال از ژتون های بازگشتی سانگو برای خرید 250 متر مربع زمین در جمهوری آفریقای مرکزی به قیمت 10000 دلار استفاده کنید.

دولت جمهوری آفریقای مرکزی گفته است که هر توکن Sango تا حدی توسط بیت کوین پشتیبانی می شود که در ماه آوریل به عنوان ارز قانونی به تصویب رسید. هر سانگو را می توان با قیمت 0.10 دلار در مرحله اول عرضه اولیه سکه (ICO) با قیمت هدف 0.45 دلار تا دور نهایی خریداری کرد. مجموع عرضه توکن ها 210 میلیون است. تاکنون کمتر از 20 میلیون توکن Sango ادعا شده است و مقامات چرخه اول فروش را حدود پنج هفته تمدید کرده اند.

سرمایه گذاران ثروتمند معمولاً در برنامه های شهروندی دوم مبتنی بر سرمایه گذاری برای فعالیت تجاری، تخفیف مالیاتی و سهولت سفر ثبت نام می کنند. با این حال، تولید ناخالص داخلی جمهوری آفریقای مرکزی از زمان اوج گیری در اواسط دهه 1960 به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. گذرنامه های فعلی امکان سفر بدون ویزا به 17 کشور از 198 کشور جهان را فراهم می کند.

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا