اخبار ارز دیجیتال

درجه سانتیگراد برای فروش استیبل کوین مجوز درخواست می کند

این شرکت وام دهنده رمزارز قصد دارد نقدینگی را ایمن کند و از کسب و کار خود با وجوه حاصل از فروش حمایت کند.

سلسیوس نتورکز، یک شرکت وام دهنده ارزهای دیجیتال که برداشت های خود را در ماه ژوئن متوقف کرده است و از ژوئیه بر اساس فصل 11 قانون ورشکستگی فدرال روند ورشکستگی خود را ادامه داده است، استیبل کوین در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک نگهداری می کند. درخواست مجوز کرد. برای فروش این باید به شرکت امکان تولید نقدینگی را برای کمک به “تامین مالی تجارت بدهکار” بدهد.

این اخطار توسط تیم حقوقی سلسیوس در موسسه حقوقی Kirkland & Ellis در 15 سپتامبر ثبت شد و در 6 اکتبر توسط دادگاه برای پذیرش یا رد آن شنیده خواهد شد.

طبق بایگانی‌ها، این شرکت در حال حاضر ۲۳ میلیون دلار در ۱۱ استیبل کوین دارد. در صورت فروش، این وجوه برای پشتیبانی از عملیات فعلی سلسیوس استفاده خواهد شد. در پرونده با استناد به ماده 363 قانون ورشکستگی آمده است:

بخش 363 قانون ورشکستگی خط باریکی است بین اجازه دادن به یک تجارت برای ادامه فعالیت های روزمره خود بدون نظارت ناروا توسط دادگاه ها و طلبکاران و حمایت از طلبکاران و سایرین در برابر از دست دادن دارایی های دارایی. متعادل شده توسط

سلسیوس اخیراً درخواستی مبنی بر بازپرداخت جزئی به مشتریان ارائه کرده است. با این حال، این فقط برای حساب‌های نگهداری و از بین رفته و دارایی‌های نگهبانی به ارزش ۷۵۷۵ دلار یا کمتر اعمال می‌شود. این اقدام انتقاد برخی از رهبران صنعت را برانگیخت زیرا این محدودیت به این معنی است که تنها 50 میلیون دلار از 210 میلیون دلار می تواند آزاد شود.

مربوط: پرونده های دادگاه نشان می دهد که درجه سانتیگراد تا ماه اکتبر تمام خواهد شد

فشار بر درجه سانتیگراد همچنان افزایش می‌یابد، به طوری که یک گروه موقت متشکل از 64 دارندگان حساب نگهبانی در 31 اوت دادخواستی را برای بازیابی دارایی‌های خود ارسال کردند. شاکیان خاطرنشان کردند که درجه سلسیوس “کناره گیری از هیچ برنامه ای، از جمله خدمات حضانت را رعایت نمی کند.”

طبق این شکایت، این برخلاف “زبان ساده شرایط استفاده بدهکار” است، زیرا آنها حقوق خود را در مورد دارایی های تحت قیمومت به عنوان “همیشه نزد کاربر باقی مانده” ارائه می کنند.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا