🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش سکه شبکه سلسیوس شکاف موجودی ۲.۸۵ میلیارد دلاری را نشان می دهد

آخرین یافته‌ها می‌تواند مشکلات بیشتری را برای وام دهندگان ارزهای دیجیتال ایجاد کند که گفته می‌شود جزئیات گمراه‌کننده و نادرست را در اسناد دادگاه ارائه کرده‌اند.

یک گزارش جدید سکه ورشکستگی، که در ۱۴ آگوست ارائه شد، بدهی واقعی وام دهنده رمزارز مشکل دار سلسیوس را ۲.۸۵ میلیارد دلار در برابر ادعای پرونده ورشکستگی مبنی بر کسری ۱.۲ میلیارد دلاری نشان می دهد.

بر اساس آخرین گزارش، این شرکت ۶.۶ میلیارد دلار بدهی خالص و ۳.۸ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد. این شرکت با تشکیل پرونده ورشکستگی، دارایی‌های تقریباً ۴.۳ میلیارد دلاری و بدهی‌های ۵.۵ میلیارد دلاری را ارائه می‌کند که منجر به ضرر ۱.۲ میلیارد دلاری می‌شود.

Coin Report همچنین اشاره می کند که از مجموع ۱۰۰۶۶۹ بیت کوین (BTC) سپرده شده توسط سرمایه گذاران، این شرکت ۶۲۸۵۳ بیت کوین را از دست داده و در حال حاضر تنها ۳۷۹۲۶ بیت کوین را در اختیار دارد. بیت کوین پیچیده (WBTC) اکنون ۶۴ درصد از بدهی بیت کوین شرکت را تشکیل می دهد.

این شرکت به یکی از بسیاری از وام دهندگان کریپتو تبدیل شد که در پی اپیدمی کریپتو ناشی از سقوط Tera USD که اکنون از بین رفته بود ناپدید شد و پس از فروپاشی بازار کریپتو بدتر شد. کد ورشکستگی فدرال

مربوط: وکلای سلسیوس ادعا می کنند که کاربران حقوق قانونی در ارزهای دیجیتال را رها کرده اند

سایمون دیکسون، کارآفرین رمزارز، که علاقه شدیدی به پرونده سلسیوس داشته است، قبلاً اشاره کرده بود که شکاف موجودی واقعی وام دهندگان کریپتو در مقابل ادعای ۱.۲ میلیارد دلاری آنها ۳ میلیارد دلار است و به یافته های جدید در توییتر اشاره کرد. او گفت وقتی او به این شکاف و این واقعیت که درجه سانتیگراد گمراه کننده و یک “فریب است” اشاره کرد، مردم ناراحت شدند.

در حالی که بسیاری از کارشناسان ارزهای دیجیتال از برنامه های سلسیوس انتقاد می کردند، جامعه به نفع وام دهندگان ارزهای دیجیتال به امید بازگرداندن بخشی از پول خود تجمع کردند. قیمت توکن بومی پس از ورشکستگی به لطف فشارهای کوتاه جامعه محور چندین بار افزایش یافته است. با این حال، به نظر می‌رسد آخرین یافته‌ها بسیاری از دارندگان حساب موجود را که مطمئن نبودند وجوهشان برمی‌گردد، منصرف کرده است.نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا