اخبار ارز دیجیتال

فایل های درجه سانتی گراد برای بازگشایی تعداد کمی از برداشت های مشتری

سلسیوس ۵۰ میلیون دلار از مجموع ۲۲۵ میلیون دلاری را که در برنامه نگهبانی و حساب‌های توقیف نگهداری می‌شد به مالکان واگذار کرد.

وام دهنده رمزارز تحت محاصره Celsius Network روز گذشته درخواستی را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارائه کرد تا به مشتریان دارای دارایی های دیجیتالی که در حساب های خاصی نگهداری می شوند، اجازه خروج بدهند.

با این حال، مشکلاتی وجود دارد زیرا این حرکت فقط در مورد حساب‌های نگهداری و از بین رفته و دارایی‌های نگهداری به ارزش ۷۵۷۵ دلار یا کمتر اعمال می‌شود.

سلسیوس حساب‌هایی را ایجاد کرده است که در اصل به عنوان کیف پول ذخیره‌سازی عمل می‌کنند تا به کاربران کمک کنند تا مالکیت قانونی ارزهای دیجیتال خود را حفظ کنند.

با این حال، این مالکیت شامل دارایی‌هایی نمی‌شود که در حساب‌هایی که درآمد سالانه رمزنگاری یا خدمات استقراضی (حساب‌های درآمد و استقراض) ارائه می‌دهند، نگهداری شود.

واکنش جامعه به این حرکت متفاوت بود، و طلبکاران خوشحال بودند که شبکه سلسیوس تایید کرد که وجوه نگهداری شده در “برنامه‌های نگهبانی و حساب‌های کسر شده احتمالاً مالکیت دارایی‌های آنها را تشکیل می‌دهد.”

اما همانطور که سایمون دیکسون، مدیرعامل BnkToTheFuture.com توییت کرد، جامعه فکر می‌کند میزان سانتی‌گراد که می‌خواهد منتشر کند بسیار منصفانه نیست.

همانطور که دیکسون اشاره می کند، تنها ۵۰ میلیون دلار از ۲۱۰ میلیون دلاری که توسط ۵۸۳۰۰ کاربر در حساب های نگهبانی نگهداری می شود آزاد می شود و تمام وجوه بالای ۷۵۷۵ دلار از برنامه و برنامه استقراض به حساب های نگهبانی و دارایی منتقل می شود و در حساب های منتشر شده لحاظ نمی شود. میزان.

مبلغ ۷۵۷۵ دلار به عنوان سقف قانونی نامیده می شود و طبق بخش ۵۴۷(c)(9) قانون ورشکستگی، درجه سلسیوس نمی تواند از انتقال مبلغ کمتر از این مبلغ به درخواست طلبکار اجتناب کند.

این پرونده همچنین بیان کرد که تا ۲۹ آگوست، تقریباً ۵۰۰۰ مشتری ۱۵.۳۳ میلیون دلار اضافی در حساب های دارایی خود داشتند.

وکلای سلسیوس برای رسیدن به این رقم ۵۰ میلیون دلاری، بین «دارایی‌های نگهداری/حضور خالص» و «دارایی‌های نگهداری/انتقال شده» تمایز قائل شدند. این تقسیم بودجه مورد استقبال اعضای جامعه قرار نگرفته است.

در پاسخ به پست سلسیوس در توییتر در ۲ سپتامبر، تعداد بیشماری از اعضای انجمن ابراز تمایل کردند که همه وجوه برگردانده شود.

سلسیوس بیان کرده است که دارایی‌های قفل‌شده در برنامه تملک و استقراض احتمالاً دارایی اموال آنها است و انتقال این دارایی‌ها به نگهبانی یا نگه‌داری حساب «انتقال دارایی بدهکار به مشتری» است.

سلسیوس در این بایگانی گفت: «تسکین درخواستی در این طرح توسط همه مشتریان یا ذینفعان پشتیبانی نمی‌شود و برخی از مشتریان برنامه نگهبانی و دارندگان حساب کسر شده ممکن است آنطور که می‌خواهید نزدیک نباشد».

این نشان می‌دهد که این حرکت صرفا «گام اول، نه آخرین کلمه، برای بازگرداندن دارایی‌ها به مشتریان است».

مربوط: روند ورشکستگی درجه سانتیگراد پیچیدگی نشان می دهد زیرا امیدها برای بهبودی کم رنگ می شوند

این درخواست یک روز پس از طرح شکایت یک گروه ویژه متشکل از ۶۴ دارندگان حساب نگهبان مبنی بر اینکه دارایی‌های نگهبانی طبق شرایط و ضوابط حساب “همیشه متعلق به کاربر است” و گروه ۲۲.۵۰ دلار پرداخت کرده بود، ثبت شد. من به دنبال اطلاعات بیشتر هستم. مجموعه. میلیارد دارایی

جلسه استماع در مورد این حرکت برای ۶ اکتبر برنامه ریزی شده است، و همانطور که وجود دارد، کاربران دارایی های خود را برای بیش از دو ماه در پلتفرم قفل کرده اند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا