اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل سلسیوس ماه‌ها قبل از ورشکستگی شخصاً معاملات کریپتو را هدایت می‌کرد: گزارش

به نقل از یک فرد آشنا با رویداد درجه سانتیگراد، الکس ماشینسکی، مدیر عامل شرکت، “مقادیر عظیمی از بیت کوین را احاطه کرده است” و بر اساس اطلاعات بد سفارش معاملات می دهد.

الکس ماشینسکی، مدیرعامل سلسیوس، استراتژی معاملاتی شرکت وام‌دهنده کریپتو را در میان شایعاتی که در ماه ژانویه منتشر شده بود مبنی بر برنامه‌ریزی فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) برای افزایش نرخ‌های بهره، «الف» توصیف کرده است. گفته می‌شود که او کنترل را به دست گرفته است.

طبق گزارشی که در روز سه شنبه در فایننشال تایمز منتشر شد، ماشینسکی شخصاً بر معاملات فردی نظارت کرد و کارشناسان مالی را نادیده گرفت تا از درجه سانتیگراد در برابر کاهش مورد انتظار در بازار ارزهای دیجیتال محافظت کند. بنا به گزارش ها، دستور فروش «صدها میلیون دلار» بیت کوین (BTC) را صادر کرده است. در یک نمونه، و سپس سکه‌ها را در عرض ۲۴ ساعت با ضرر بازخرید کرد.

بر اساس گزارش‌ها، اقدامات ماشینسکی بر روابط حرفه‌ای او با فرانک ون اتن، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در آن زمان در سلسیوس، که او بارها و بارها بر سر استراتژی‌های معاملاتی «درگیری» داشت، تأثیر گذاشت. فایننشال تایمز گزارش داد که یک فرد آشنا با این موضوع گفت که سلسیوس “به شدت معتقد است که بازار ممکن است سقوط کند” و هر کاری که می تواند برای “کاهش ریسک” قبل از جلسه فدرال رزرو انجام می دهد. گزارش شده است که او می خواهد کارمندان شروع به کار کنند.

گزارش ها در آن زمان حاکی از آن بود که فدرال رزرو ممکن است نرخ بهره را در ژانویه افزایش دهد، اما بانک مرکزی تا ماه مارس آن را تایید نکرد. با وجود برخی نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال پس از اعلام، قیمت توکن اصلی به مدت دو ماه سقوط نکرد. بیت کوین در ماه می به زیر ۳۰۰۰۰ دلار و در ژوئن به زیر ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کرد.

یکی از افرادی که گزارش شده با رویدادهای سلسیوس آشنا است، گفت که ماشینسکی “میز معاملاتی را راه‌اندازی نمی‌کند”، بیت کوین را احاطه کرده است، و افزود که او این معامله را بر اساس اطلاعات بد دستور داده است.

طبق گزارش‌ها، مدیر عامل سلسیوس از قدرت خود برای جلوگیری از فروش وسایل سرمایه‌گذاری مرتبط با ارزهای دیجیتال، از جمله افزایش سهام Grayscale در بیت‌کوین تراست (GBTC) استفاده کرد. خبرگزاری‌ها گزارش داده‌اند که معاملاتی با هدف کاهش زیان سلسیوس در GBTC وجود دارد – این شرکت در سپتامبر ۲۰۲۱ دارای ۱۱ میلیون سهم به ارزش حدود ۴۰۰ میلیون دلار بود. – اما ماشینسکی نپذیرفت و در نهایت در آوریل ۲۰۲۲ آن را با ضرر ۱۰۰ میلیون دلاری به ۱۲۵ دلار فروخت. میلیون.

مربوط: گزارش سکه شبکه سلسیوس شکاف موجودی ۲.۸۵ میلیارد دلاری را نشان می دهد

سلسیوس در ماه جولای پس از تسویه بدهی به Compound، Arb و Manufacturer، درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد. کوین‌تلگراف روز سه‌شنبه گزارش داد که پلتفرم وام‌دهی کریپتو در مسیر تمام شدن پول خود تا اکتبر است و بدهی این شرکت به ۲.۸ میلیارد دلار در برابر یک پرونده ورشکستگی ۱.۲ میلیارد دلاری می‌رسد. این نشان می‌دهد که وجود دارد.

کوین تلگراف با سلسیوس و الکس ماشینسکی تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا