اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس از پرایم تراست در دادگاه شکایت کرد و مدعی شد که شرکت در تحویل ۱۷ میلیون دلار ارز دیجیتال شکست خورده است.

«پرایم تراست طبق قانون ورشکستگی موظف بود تمام دارایی های متعلق به درجه سانتیگراد را تسلیم کند. […] تیم حقوقی سلسیوس گفت که شامل این دارایی‌های ارز دیجیتال باقی مانده است.

پلتفرم وام دهی کریپتو Celsius Network از متولی پرایم تراست به دلیل عدم تحویل نزدیک به ۱۷ میلیون دلار ارز دیجیتال شکایت کرده است.

در اسنادی که روز سه شنبه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، تیم حقوقی سلسیوس دارایی های رمزنگاری شده به ارزش ۱۷ میلیون دلار را پس از پایان رابطه خود با وام در ژوئن ۲۰۲۱ پرایم تراست برمی گرداند. شکایتی علیه پرایم تراست با این ادعا که این کار را نکرد. سخت. طبق سلسیوس، پرایم تراست از سال ۲۰۲۰ تا اواسط سال ۲۰۲۱ به عنوان نگهبان ارزهای دیجیتال برای کاربران مستقر در نیویورک و واشنگتن عمل خواهد کرد و پس از خاتمه قرارداد تجاری، ۱۱۹ میلیون دلار ارز دیجیتال تولید خواهد کرد. بازگردانده شد اما مقداری از وجوه را نگه داشت: ۳۹۸ بیت کوین. (BTC)، ۳،۷۴۰ اتر (ETH)، ۲،۲۶۱،۴۴۸ دلار سکه (USDC)، ۱۹۶،۲۶۸ سانتیگراد (CEL).

“در آغاز این روند ورشکستگی، پرایم تراست طبق قانون ورشکستگی موظف بود تمام دارایی های متعلق به پرایم تراست متعلق به سلسیوس، از جمله این دارایی های رمزنگاری باقیمانده را به سلسیوس تحویل دهد. در بخش ۵۴۲ قانون ورشکستگی آمده است: “به طور متناوب. ، سلسیوس به دنبال عملکرد خاص پیمان‌هایی است که Prime Trust را موظف می‌کند تا دارایی‌های رمزنگاری شده را به سلسیوس تحویل دهد و تخصیص دهد.

تیم حقوقی افزود:

سلسیوس ماه‌ها تلاش کرد تا Prime Trust را متقاعد کند که تعهدات خود را انجام دهد و دارایی‌های تحت پوشش شناسایی شده را به سلسیوس منتقل کند. با این حال، تا به امروز، Prime Trust به ناعادلانه مالکیت موضوعی را که سلسیوس به پرایم تراست دستور داده بود تا آزاد کند، حفظ می‌کند.

در ماه ژوئیه، سلسیوس پس از تسویه بدهی های خود به Compound، Aave و Maker، درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد. کوین تلگراف در ۱۶ آگوست گزارش داد که پلتفرم وام‌دهی کریپتو در مسیر تمام شدن پول خود تا اکتبر است و بدهی شرکت را به پرونده‌های ورشکستگی نزدیک به ۲.۸ میلیارد دلار پس از کسری ۱.۲ میلیارد دلاری می‌رساند.

مربوط: تشکیل پرونده ورشکستگی درجه سانتیگراد نشان می دهد که این شرکت در مشکل جدی قرار دارد

در زمان صدور، ارزش ترکیبی توکن های BTC، ETH، USDC، و CEL که توسط Prime Trust ادعا شده بود، تقریباً ۱۷.۴ میلیون دلار بود. کوین تلگراف در ۱۳ آگوست گزارش داد که با وجود روند ورشکستگی، قیمت توکن CEL سلسیوس از ژوئن بیش از ۴۰۰۰ درصد افزایش یافته و به بالاترین سطح سه ماهه ۳.۸۶ دلار رسیده است. با این حال، قیمت نسبت به اوج خود بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته و تا روز سه شنبه به ۱.۶۷ دلار رسیده است.

Cointelegraph با Prime Trust تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا