اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس از پرایم تراست در دادگاه شکایت کرد و مدعی شد که شرکت در تحویل 17 میلیون دلار ارز دیجیتال شکست خورده است.

«پرایم تراست طبق قانون ورشکستگی موظف بود تمام دارایی های متعلق به درجه سانتیگراد را تسلیم کند. […] تیم حقوقی سلسیوس گفت که شامل این دارایی‌های ارز دیجیتال باقی مانده است.

پلتفرم وام دهی کریپتو Celsius Network از متولی پرایم تراست به دلیل عدم تحویل نزدیک به 17 میلیون دلار ارز دیجیتال شکایت کرده است.

در اسنادی که روز سه شنبه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، تیم حقوقی سلسیوس دارایی های رمزنگاری شده به ارزش 17 میلیون دلار را پس از پایان رابطه خود با وام در ژوئن 2021 پرایم تراست برمی گرداند. شکایتی علیه پرایم تراست با این ادعا که این کار را نکرد. سخت. طبق سلسیوس، پرایم تراست از سال 2020 تا اواسط سال 2021 به عنوان نگهبان ارزهای دیجیتال برای کاربران مستقر در نیویورک و واشنگتن عمل خواهد کرد و پس از خاتمه قرارداد تجاری، 119 میلیون دلار ارز دیجیتال تولید خواهد کرد. بازگردانده شد اما مقداری از وجوه را نگه داشت: 398 بیت کوین. (BTC)، 3،740 اتر (ETH)، 2،261،448 دلار سکه (USDC)، 196،268 سانتیگراد (CEL).

“در آغاز این روند ورشکستگی، پرایم تراست طبق قانون ورشکستگی موظف بود تمام دارایی های متعلق به پرایم تراست متعلق به سلسیوس، از جمله این دارایی های رمزنگاری باقیمانده را به سلسیوس تحویل دهد. در بخش 542 قانون ورشکستگی آمده است: “به طور متناوب. ، سلسیوس به دنبال عملکرد خاص پیمان‌هایی است که Prime Trust را موظف می‌کند تا دارایی‌های رمزنگاری شده را به سلسیوس تحویل دهد و تخصیص دهد.

تیم حقوقی افزود:

سلسیوس ماه‌ها تلاش کرد تا Prime Trust را متقاعد کند که تعهدات خود را انجام دهد و دارایی‌های تحت پوشش شناسایی شده را به سلسیوس منتقل کند. با این حال، تا به امروز، Prime Trust به ناعادلانه مالکیت موضوعی را که سلسیوس به پرایم تراست دستور داده بود تا آزاد کند، حفظ می‌کند.

در ماه ژوئیه، سلسیوس پس از تسویه بدهی های خود به Compound، Aave و Maker، درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد. کوین تلگراف در 16 آگوست گزارش داد که پلتفرم وام‌دهی کریپتو در مسیر تمام شدن پول خود تا اکتبر است و بدهی شرکت را به پرونده‌های ورشکستگی نزدیک به 2.8 میلیارد دلار پس از کسری 1.2 میلیارد دلاری می‌رساند.

مربوط: تشکیل پرونده ورشکستگی درجه سانتیگراد نشان می دهد که این شرکت در مشکل جدی قرار دارد

در زمان صدور، ارزش ترکیبی توکن های BTC، ETH، USDC، و CEL که توسط Prime Trust ادعا شده بود، تقریباً 17.4 میلیون دلار بود. کوین تلگراف در 13 آگوست گزارش داد که با وجود روند ورشکستگی، قیمت توکن CEL سلسیوس از ژوئن بیش از 4000 درصد افزایش یافته و به بالاترین سطح سه ماهه 3.86 دلار رسیده است. با این حال، قیمت نسبت به اوج خود بیش از 50 درصد کاهش یافته و تا روز سه شنبه به 1.67 دلار رسیده است.

Cointelegraph با Prime Trust تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا