اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس ۳۰ مناقصه بالقوه را برای دارایی های خود جذب کرده است و طرح برداشت مورد تایید قرار گرفته است

وام دهنده ورشکسته قصد دارد در ماه ژانویه یک مزایده برای ملک برگزار کند، اما برای بازگرداندن برخی از وجوه مشتریانش چراغ سبز نشان داده شده است.

وام دهنده ارز دیجیتال سقوط کرده Celsius Network 30 پیشنهاد دهنده بالقوه را برای طیف وسیعی از دارایی ها از جمله پلت فرم خرده فروشی و عملیات استخراج جذب کرده است.

بر اساس ارائه شرکتی که در ۲۰ دسامبر ارائه شد، از سپتامبر با بیش از ۱۲۵ طرف تماس گرفته شده است و ۳۰ مناقصه‌دهنده بالقوه قراردادهای عدم افشا را امضا کرده‌اند. .

سلسیوس گفت که تا کنون چندین مناقصه دریافت کرده است که معاملات بالقوه و ساختارهای تجاری مختلفی را برای به دست آوردن دارایی ها پیشنهاد کرده است. به عنوان مثال، مشتریان سلسیوس را به پلت فرم خریدار مهاجرت کنید و در ملک کوتاهی کنید.

پلتفرم وام دهی همچنین نشان داد که تعدادی پیشنهاد دارایی واحد دریافت کرده است.

از آنجایی که مهلت پیشنهادات به ۱۲ دسامبر رسیده است، طبق اسناد قبلی ارائه شده توسط سلسیوس، مزایده دارایی های مختلف سلسیوس پس از به تعویق افتادن از تاریخ اولیه آن یعنی ۱۵ دسامبر که در روز تعیین شده بود، اکنون در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۳ برگزار می شود.

تصحیح تاریخ فرآیند مناقصه در دادگاه سلسیوس در ۱۵ دسامبر. منبع: Stretto

در آخرین ارائه خود، تا ۲۵ نوامبر، این شرکت حدود ۲.۶ میلیارد دلار سکه داشت و حتی پس از ترکیب آن با ارزش دارایی های غیرسکه ای خود، همچنان به پرداخت تمام بدهی خود نزدیک بود. ۱.۲ میلیارد دلار کم است.

با این حال، عملیات استخراج در حال انجام موفقیت آمیز بوده است، و سلسیوس ادعا می کند که امسال با ادامه استقرار سکوهای استخراج بیشتر، جریان نقدی عملیاتی مثبتی را به صورت ماهانه ایجاد می کند.

مربوط: فایل Blockphi برای بازگرداندن ارزهای دیجیتال منجمد به کاربران کیف پول حرکت می کند

در اخبار مرتبط، در ۲۰ دسامبر، مارتین گلن، قاضی ورشکستگی، درخواست ثبت شده در ۱ سپتامبر را پذیرفت و به آن اجازه داد برداشت برای تعداد کمی از مشتریان را از سر بگیرد.

دارایی‌های واجد شرایط برای برداشت دارایی‌هایی هستند که صرفاً در برنامه نگهبانی نگهداری می‌شوند و کمتر از ۷۵۷۵ دلار از برنامه استقراض به برنامه حضانت طی ۹۰ روز پس از تشکیل پرونده ورشکستگی در ۱۳ جولای به دست آمده یا منتقل شده‌اند.

این دستور در مورد “دارایی های کسر شده غیرقابل قبول” نیز اعمال می شود و دارایی های موجود در این تعریف پس از جلسه ای بین سلسیوس، گروه موقت کسر مالیات و کمیته رسمی درجه سانتیگراد بستانکاران بدون وثیقه تعیین می شود.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا