اخبار ارز دیجیتال

Celestia: راه اندازی یک بلاک چین به آسانی استقرار یک قرارداد هوشمند است

پروژه جدید رمزنگاری می‌خواهد با استقرار آسان بلاک چین خود با قوانین خاص خود، به جامعه آنلاین حق حاکمیت خود را بدهد.

اسماعیل خوفی، یکی از بنیانگذاران Celestia می گوید که توسعه دهندگان و جوامع می توانند بلاک چین های سفارشی ساخته شده را با حاکمیت خود با “کلیک کردن یک دکمه” مستقر کنند.

کوفی هفته گذشته در گفتگو با کوین تلگراف در هفته بلاک چین کره ای ۲۰۲۲ گفت که چشم انداز این پروژه جدا کردن لایه اجماع از لایه اجرای برنامه است و امکانات جدیدی را برای سازندگان برنامه غیرمتمرکز باز می کند. Celesita اساساً یک بلاک چین حداقل لایه ۱ است که به کاربران این زیرساخت را می دهد تا به راحتی بلاک چین یا مجموعه لایه ۲ خود را مستقر کنند.

او توضیح می‌دهد: «یکی از اهداف Celestia این است که استقرار بلاک چین خود را به همان اندازه که یک قرارداد هوشمند است، آسان کند. و مردم می توانند شروع کنند. با آن. ”

مشابه نحوه جداسازی لایه‌های اتریوم مبتنی بر جمع‌بندی جدید از لایه‌های اجرایی، Celestia به گونه‌ای طراحی شده است که ماژولار باشد و در عین حال قابل تنظیم باشد که به کاربران آزادی انتخاب محیط اجرای خود را می‌دهد. ویژگی‌ها.

“در Celestia، چیزی به نام اجرا در لایه پایه وجود ندارد، آن را به طور کامل به لایه دیگری برون سپاری می کنیم، منحصر به فرد است.”

خوفی می افزاید: [then] شما می توانید انتخاب کنید که از کدام لایه تسویه حساب استفاده کنید، لایه تسویه حساب خود را راه اندازی کنید، یا یک مجموعه مستقل را راه اندازی کنید.

خوفی می‌گوید Celestia بر اساس این ایده تأسیس شد که جوامع آنلاین مقدار مشخصی از حاکمیت را می‌خواهند، “من ایده راه اندازی یک جامعه خاص را دوست دارم.” […] شما مجبور نیستید “به مدیریت اتریوم و انتخاب های طراحی تکیه کنید.”

“با داشتن حاکمیت خاص خود […] شما مقید به هیچ تصمیمی نیستید […] شما در انتخاب هایی که می توانید با زنجیر خود انجام دهید آزادی بیشتری دارید. ”

سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز ممکن است بخواهند بلاک چین خود را مستقر کنند و قوانینی را برای نحوه عملکرد آن ایجاد کنند، در حالی که از زیرساخت‌ها و امنیت Celestia بهره می‌برند.

“ارزان تر خواهد بود و شما […] آزادی بیشتر در انتخاب کارهایی که می توانید با زنجیر خود انجام دهید. ”

شبکه آزمایشی Celestia در می ۲۰۲۲ مستقر خواهد شد و تیم Celestia قصد دارد شبکه اصلی را در سال ۲۰۲۳ راه اندازی کند. با این حال، خوفی گفت هنوز «بهینه‌سازی‌هایی برای انجام و رفع اشکال‌ها» قبل از راه‌اندازی وجود دارد. Celestia هنوز هیچ توکنی صادر نکرده است، اما در حال حاضر توجه زیادی را به خود جلب کرده است.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا