🚨 اخبار ارز دیجیتال

افراد مشهور برای NFT های شیلینگ درخواست کردند: خبرنامه Nifty، ۱۰-۱۶ اوت

مدیران Polygon تاکید کردند که بازی‌های NFT بهتر از مدل کسب‌وکار سنتی بازی «پول در داخل، بدون پول خارج» هستند.

در خبرنامه این هفته در مورد نحوه درخواست از جاستین بیبر و سایر افراد مشهور برای افشای روابط خود با شرکت های رمز غیرقابل تعویض (NFT) بخوانید. عملکرد بازار NFT های با کیفیت و عملکرد بهتر بازی های NFT از مدل های تجاری بازی های سنتی را ببینید. در اخبار دیگر، یاد بگیرید که چگونه OpenSea راه‌های جدیدی را برای مبارزه با سرقت NFT پیاده‌سازی می‌کند. همچنین، ببینید که کارشناسان در مورد NFT های کربنی با هدف کمک به محیط زیست چه احساسی دارند.

۱۹ سلبریتی از جمله جاستین بیبر، پاریس هیلتون NFT شیلینگ را صدا زدند

Truth in Advertising، ناظر مصرف‌کننده، ۱۹ فرد مشهور از جمله جاستین بیبر، پاریس هیلتون و تام برادی را به دلیل تبلیغ NFT در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی فراخواند. به گفته Watchdog، فضا مملو از فریب بود و باعث شد افراد مشهور روابط خود را با شرکت های NFT افشا کنند.

در پست قبلی، Watchdog تاکید کرد که افراد مشهور ممکن است قوانین تایید و الزامات اینفلوئنسرها را نقض کنند. من اشاره کردم که شما باید وابستگی خود را به برندهایی که تبلیغ می کنید فاش کنید.

به خواندن ادامه دهید…

عملکرد خوب NFT بازیابی نمی شود، اما سرمایه گذاران بیشتر تلاش می کنند

بر اساس داده های جمع آوری شده توسط پلتفرم آماری NFTGo، عملکرد NFT ها که به عنوان بهترین تراشه ها برای NFT طبقه بندی می شوند، به پایین ترین حد خود رسیده است. این کاهش به دلیل کاهش قیمت پروژه هایی مانند CyberKongz و CyberKongzBabies است.

با توجه به شاخص تراشه اصلی سایت، ۱۳ ژوئن بدترین عملکرد را در تاریخ NFT های اصلی با کاهش شاخص به ۹۳۳۱ اتر (ETH) رقم زد. این به دنبال بهترین عملکرد در ۲۹ آوریل است که شاخص به تقریبا ۱۴۹۰۰ ETH رسید.

به خواندن ادامه دهید…

بازی‌های NFT بهتر از بازی‌های “money in, no money out” هستند: Polygon’s Urvit Goel

Urvit Goel، مدیر اجرایی Polygon در مصاحبه ای با Cointelegraph گفت که بازی های NFT نسبت به بازی هایی که بازیکنان فقط پول می گذارند و در ازای آن چیزی دریافت نمی کنند، مزیت دارند.

مدیران استدلال کردند که GameFi دارای مزایای مدل تجاری نسبت به بازی های سنتی است که در آن کاربران نمی توانند اقلام درون بازی را برای پول بفروشند. او گفت: «ما فقط می‌خواهیم کاربران مالک محتوایی باشند که خریداری می‌کنند.

به خواندن ادامه دهید…

OpenSea سیاست جدید کالاهای دزدیده شده را برای مبارزه با سرقت NFT معرفی می کند

بازار NFT OpenSea استفاده خود از گزارش های پلیس را برای تأیید گزارش های کالاهای دزدیده شده در پلتفرم خود گسترش داده است. به گفته این شرکت، این روشی برای تقویت سیستم دفاعی پلتفرم در برابر سرقت و گزارش های نادرست است.

علاوه بر این، پلتفرم خرید و فروش NFT های بازیابی شده را آسان می کند. پلتفرم NFT همچنین گفت که تیم آن در حال کار بر روی اجرای راه حل های دیگر برای مبارزه با سرقت NFT است. این شامل تشخیص خودکار سرقت است.

به خواندن ادامه دهید…

کارشناسان می گویند NFT های اعتبار کربن تنها زمانی موثر هستند که سوزانده شوند.

NFT های اعتباری کربن به عنوان راهی برای استفاده از فناوری برای کمک به محیط زیست به بازار عرضه می شوند، اما کارشناسان استدلال می کنند که NFT ها تنها زمانی که سوزانده می شوند موثر می شوند و پس از دریافت گواهینامه دیگر معامله نمی شوند.

یکی از اعضای اصلی KlimaDAO در مصاحبه ای با Cointelegraph گفت که وقتی صحبت از جبران کربن به میان می آید، بسیار مهم است که سوزاندن NFT های جبران کننده کربن را نادیده نگیرید، به طوری که NFT ها را برای همیشه از گردش خارج کنید تا نتوان آنها را به کسی فروخت. او گفت که بسیار مهم است

به خواندن ادامه دهید…

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا