اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل موسسه کاتو می گوید که دخترش در سال ۲۰۱۷ با “مرد علامت بیت کوین” ازدواج کرد.

جروم پاول می‌گوید «خویشاوندان نزدیک» دارد که ادعا می‌کنند ارز دیجیتال هنوز در حال توسعه است و این نشان می‌دهد که حامیان بیت‌کوین ممکن است به خانه نزدیک‌تر باشند.

پیتر گوتلر، مدیر عامل اندیشکده مؤسسه کاتو مستقر در ایالات متحده، به روز رسانی در مورد مردی که جانت یلن، رئیس سابق فدرال رزرو را در جریان جلسه استماع کنگره در سال ۲۰۱۷ بمباران کرد، به جامعه ارزهای دیجیتال ارائه کرده است. این کار را کرد – و خانواده او.

طی یک کنفرانس آنلاین دوشنبه به میزبانی مؤسسه Cait در مورد وضعیت سیاست پولی ایالات متحده، گتلر به جروم پاول، رئیس فدرال رزرو گفت که “مرد علامت بیت کوین” در سال ۲۰۲۲ داماد او خواهد شد. یلن بعداً در سال ۲۰۱۷ هنگامی که از بینندگان خواست بیت کوین (BTC) بخرند، در حالی که در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده شهادت می داد، به عنوان کریستین لانگاریس شناخته شد.

آقایی که پنج سال پیش جانت یلن را بمباران کرد، زمانی که در اوایل سال جاری در شهادت هامفری هاوکینز تابلوی «بیت کوین بخر» را پشت سر او گذاشت، داماد من شد.

پاول در پاسخ به سوال گتلر در مورد اینکه آیا “نظام‌گذاران ممکن است در نهایت ارزهای دیجیتال را خفه کنند”، اضافه کرد که برخی از “بستگان نزدیک” ادعا می‌کنند که این فناوری هنوز در حال توسعه است. پیشنهاد کرد که طرفداران بیت‌کوین می‌توانند به خانه خود نزدیک‌تر باشند. رئیس فدرال رزرو دیدگاه خود را تکرار کرد که ارزهای دیجیتال بدون پشتوانه در درجه اول دارایی های سفته بازی هستند و به نظر می رسد هیچ حمایت عمومی برای پرداخت وجود ندارد.

لانگاریس ۲۲ ساله بود که تابلوی بیت کوین خود را در جلسه کنگره بالا گرفت، اما پس از انتشار این تصویر هزاران دلار جمع آوری کرد. پنج سال بعد، بسیاری در صنعت ارزهای دیجیتال هنوز از عمل “خرید بیت کوین” به عنوان یک تقلید یاد می کنند و توضیح می دهند که چگونه اوضاع تغییر کرده است. قیمت BTC در محدوده ۲۰۰۰ دلار بود، اما در زمان انتشار به ۱۹۲۱۸ دلار افزایش یافته است.

مربوط: در حال رشد موقعیت های پذیرش جهانی بهترین کریپتوها برای استفاده خرده فروشی

بر اساس ثبت ازدواج زولا، ابیگیل گوتلر در ۳۰ آوریل با لانگالیس ازدواج کرد. این زوج بیت کوین را به عنوان هدیه نخواستند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا