🚨 اخبار ارز دیجیتال

ARK Invest کتی وود استراتژی رمزنگاری را به مشاوران سرمایه گذاری ارائه می دهد

با مشارکت Eaglebrook، استراتژی هایی به مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده ارائه می شود.

شرکت سرمایه گذاری کتی وود، Ark Investments، دو استراتژی رمزنگاری را در دسترس قرار داده است که به طور فعال توسط مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده مدیریت می شوند. این استراتژی در ۳ اکتبر اعلام کرد که این استراتژی به عنوان یک حساب مدیریت جداگانه (SMA) از طریق همکاری با پلتفرم دارایی دیجیتال Eaglebrook در دسترس خواهد بود.

هدف استراتژی ارزهای دیجیتال ARK سرمایه گذاری بر انقلاب ارز است و این شرکت در بیانیه ای ادعا می کند که “می تواند به عنوان یک تخصیص استراتژیک برای یک سبد دارای تنوع خوب عمل کند.”

کتی وود موسس و مدیر عامل ARK گفت:

“این استراتژی یک سرمایه گذاری شخصی است که برای پاسخگویی به نیازهای مشاوران مالی، مدیران ثروت و مشتریان آنها از طریق ارائه، در میان سایر مزایا، مالکیت مستقیم، حداقل های پایین و یکپارچه سازی گزارش پرتفولیو طراحی شده است. این یک حساب مدیریت شده (SMA) خواهد بود. “

این همکاری باید به Ark اجازه دهد تا پیشنهادات خود را فراتر از صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) گسترش دهد. SMA پورتفولیویی است که توسط یک مشاور مالی یا شرکت سرمایه گذاری برای یک سرمایه گذار ایجاد می شود. در یک ETF، سرمایه گذاران مالک سهام صندوق هستند نه اوراق بهادار اساسی.

طبق وب سایت رسمی، صندوق برتر ARKs، Ark Innovation ETF، با سرمایه گذاری در شرکت های نوآوری مخرب، رشد سرمایه بلندمدت را هدف قرار داده است. با ۷.۹۴۶ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، ۶۰.۱۱ درصد کاهش تا ۳۰ سپتامبر، S&P 500 23.87 درصد و قیمت BTC بیش از ۵۸ درصد در سال ۲۰۲۲ کاهش یافته است. این بیت کوین تا سال ۲۰۳۰ به ۱ میلیون دلار خواهد رسید.

یاسین المانجرا، تحلیلگر ارزهای دیجیتال ARK در بیانیه ای گفت: «بسیاری از فعالیت های سفته بازی ناپدید شده است. او افزود که این لحظه “یک نقطه ورود جذاب برای سرمایه گذاران است.”

آرک بیش از ۱.۴ میلیون سهم Coinbase (COIN) را از طریق سه صندوق در ماه ژوئیه پس از اینکه رگولاتورها شرکت را به اتهام تجارت داخلی مورد بررسی قرار دادند، فروخت. در آن زمان، این شرکت یکی از بزرگترین سهامداران کوین بیس بود.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا