🚨 اخبار ارز دیجیتال

کتی وود درباره همگرایی بیت کوین و هوش مصنوعی صعودی کرد

کتی وود، مدیرعامل Ark Invest، دیدگاه خود را در مورد تقاطع بیت کوین و هوش مصنوعی به اشتراک می گذارد و تأثیر اقتصادی آن را برجسته می کند.

کتی وود، مدیرعامل Ark Invest، دیدگاه مثبت خود را در مورد تقاطع بیت کوین (BTC) و هوش مصنوعی (AI) در پست اخیر توییتر خود بیان کرد.

در او توییتکتی وود با اشاره به پتانسیل تحول عظیم ذاتی در هم افزایی پویا بین هوش مصنوعی و بیت کوین، نسبت به پتانسیلی که این فناوری ها برای صنایع مختلف و شرایط کلی اقتصادی به ارمغان می آورد خوش بین است. اشتیاق او گواهی بر ماهیت به سرعت در حال تکامل هر دو حوزه ارزهای دیجیتال و هوش مصنوعی است.

پشتیبان گیری از چشم انداز خوش بینانه وود یک مقاله تحقیقاتی است که توسط ARK Invest با عنوان “سرمایه گذاری در هوش مصنوعی” منتشر شده است. این نظرسنجی به عنوان یک شاخص قوی عمل می کند که هم کتی وود و هم آرک اینوست به طور مثبت اهمیت هوش مصنوعی را در استراتژی های سرمایه گذاری خود ارزیابی می کنند.

کتی وود طی سال‌ها در سهام‌های مختلف هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کرده است و اعتقاد قوی به پیشرفت فناوری را نشان داده است. فراتر از علاقه شدید او به هوش مصنوعی، اشتیاق کتی وود به بیت کوین از طریق کار ARK Invest روی ETF بیت کوین مشهود است. علاوه بر بیت کوین، ARK Invest همچنین دارای سهام قابل توجهی در Coinbase و Robinhood است که حضور خود را در صنعت ارزهای دیجیتال تقویت می کند.

مربوط: Bitwise برنامه ETF ارزش بازار بیت کوین و اتر را برداشت می کند

این سند همچنین استراتژی Ark Invest برای سود بردن از سرمایه گذاری در سهام فناوری هوش مصنوعی را برجسته می کند. ARK Disruptive Innovation ETF (ARKK) که به هوش مصنوعی و سایر فناوری‌های پیشگام اختصاص دارد، با افزایش موقت ۴۱.۲ درصدی نسبت به شاخص Nasdaq 100 (QQQ) بهتر عمل کرد.

توییت‌های وود و تحقیقات Ark Invest نشان‌دهنده نفوذ فزاینده هوش مصنوعی در فضای سرمایه‌گذاری است. همگرایی بیت کوین و هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که عملیات سازمانی را متحول کند و بهره وری و پویایی هزینه را تغییر دهد. همانطور که سرمایه گذاران به دنبال راه های جدیدی برای رشد هستند، خوش بینی وود به عنوان یک سیگنال قانع کننده از پتانسیل گسترده در تقاطع ارزهای دیجیتال و هوش مصنوعی عمل می کند.

مجله: SEC ادعا می کند که برنامه ETF ناکافی است، Binance شریک یورو را از دست می دهد، اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، ۲۵ ژوئن تا ۱ ژوئیهنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا