اخبار ارز دیجیتال

همه “شاخص های جرم بحرانی” به دست آمده و آماده ارتقاء Cardano Vasil هستند

جاه طلبانه ترین شمارش معکوس ارتقاء Cardano اکنون کمتر از 24 ساعت است و هر سه معیار لازم برای شروع ارتقاء Vasil را که مدت ها در انتظار آن بودیم را برآورده می کند.

ارتقاء Cardano Vasil برای 22 سپتامبر ظرف 24 ساعت برنامه ریزی شده است. تیم کاردانو خاطرنشان می‌کند که هر سه “شاخص جرم بحرانی” مورد نیاز برای راه‌اندازی به‌روزرسانی برآورده شده‌اند.

به‌روزرسانی 21 سپتامبر توییتر توسط شرکت پشتیبان کاردانو، Input Output هنگ کنگ (IOHK)، گفت که در 48 ساعت گذشته، 13 صرافی ارزهای دیجیتال آمادگی خود را برای هارد فورک تأیید کرده‌اند. نقدینگی

با توجه به صفحه آمادگی اکوسیستم IOHK، کوین بیس تنها صرافی با نقدینگی بالای ADA است که از نظر وضعیت یکپارچه سازی به عنوان “در حال پیشرفت” فهرست شده است.

با این حال، اخیر توییت Coinbase قبلاً اشاره کرده است که از فورک پشتیبانی می کند و بیان کرده است که تراکنش های ADA به دلیل نگهداری “هارد فورک Cardano Vasil” به حالت تعلیق در خواهند آمد.

در ابتدا برای عرضه در ماه ژوئن برنامه ریزی شده بود، تاریخ راه اندازی ارتقاء Vasil دو بار تغییر کرده است. این به این دلیل است که اخیراً باگی کشف شده است که باعث مشکلات ناسازگاری در نسخه‌های قبلی Node Cardano شده است.

هنگامی که گره‌های Vasil به‌روزرسانی شده‌اند، بیش از 98 درصد از بلوک‌های شبکه اصلی توسط گره‌های به‌روزرسانی شده ایجاد می‌شوند و برنامه‌های غیرمتمرکز برتر (DApps) در بلاک چین نیز آماده بودن و ارتقاء را تأیید می‌کنند. هر سه معیار مورد نیاز برای علامت‌گذاری می‌شوند. .

بر اساس پلتفرم اطلاعاتی بازار Santiment، سر و صدای رسانه های اجتماعی در مورد ADA طی هفت روز گذشته از 19 سپتامبر 35.16 درصد افزایش یافته است و آن را در جایگاه سوم پس از Ripple (XRP) و Ethereum (ETH) قرار داده است.

این ارتقا پس از انتشار، مهم‌ترین بلاک چین از زمان هارد فورک آلونزو در سپتامبر گذشته خواهد بود، که برای اولین بار عملکرد قرارداد هوشمند را به ارمغان آورد. هدف از این ارتقا، افزایش قرارداد هوشمند، صرفه جویی در هزینه و افزایش توان عملیاتی شبکه است.

طبق IOHK، یکی از مهم‌ترین ارتقاهایی که فورک‌ها به ارمغان می‌آورند، ایجاد بلاک سریع‌تر است، زیرا می‌توانند بدون تأیید کامل ارسال شوند.

مربوط: کاردانو در گزارش جدید از بیت کوین در برترین برندهای صمیمی در سطح جهانی پیشی گرفت

ارتقاء Vasil به افتخار هنرمند فقید Vasil Stoyanov Dabov، یکی از اعضای جامعه کاردانو و سفیر که در دسامبر 2021 بر اثر آمبولی ریه درگذشت، نامگذاری شده است.

در حال حاضر، ADA طبق گفته CoinGecko 0.44 دلار است که 3.4 درصد در 24 ساعت کاهش یافته است که بیش از 85 درصد از بالاترین قیمت 3.09 دلاری خود در 2 سپتامبر 2021 کاهش یافته است.نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا