🚨 اخبار ارز دیجیتال

با بازگشت قیمت ADA، حجم کاردانو ۹۰٪ افزایش می یابد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano (ADA)، دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، اخیراً افزایش قابل توجهی در حجم معاملات را تجربه کرده است که همزمان با یک معکوس شگفت‌انگیز در مسیر قیمت خود است. این افزایش ناگهانی فعالیت توجه معامله گران و سرمایه گذاران را به خود جلب کرد و منجر به سفته بازی شد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، حجم تراکنش کاردانو (ADA) در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹۰ درصد افزایش یافته است و تقریباً نیم میلیارد دلار (۵۰۰ میلیون دلار) مبادله شده است.

این افزایش حجم نشان‌دهنده هجوم قابل توجه فعالیت معاملاتی است که نشان‌دهنده فعالیت بیشتر بازار و افزایش نقدینگی برای ارز دیجیتال است.

با افزایش حجم معاملات، قیمت ADA به طور غیرمنتظره ای معکوس شد.

پس از سه روز کاهش متوالی، قیمت ADA بهبود یافت و در ۸ می به ۰.۴۶۹ دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله، ADA برخلاف اکثر ۱۰ شرکت برتر از جمله بیت کوین و اتریوم، به رشد روز قبل ادامه می داد. قرمز.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه ADA/USD، با حسن نیت: TradingView

در زمان نگارش این مقاله، ADA با ۱.۵۶ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۴۵۲ دلار رسید و برخی از سودهای خود را از بین برد.

این تغییر ظاهراً شور و نشاطی را در میان جامعه کاردانو و سرمایه گذاران بالقوه ای که اکنون به دقت عملکرد قیمت ADA را مشاهده می کنند، برانگیخته است.

علاوه بر این، کاهش حجم معاملات برخی از ارزهای دیجیتال نشان می دهد که سرمایه گذاران تصمیم نگرفته اند. این زمینه باعث می شود که حجم کاردانو حتی بیشتر شود زیرا روند کلی بازار را کاهش می دهد.

با توجه به افزایش اخیر هم در حجم و هم در قیمت ADA، جامعه کریپتو به دقت دنبال می‌کند که آیا این روند ادامه خواهد داشت یا خیر. در روند صعودی، ADA سطح مقاومت بعدی را در ۰.۴۷۶ دلار پیدا می کند. اگر قیمت ها کاهش یابد، حمایت نزدیک به سطح ۰.۴۱۸ دلار مشاهده می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا