اخبار ارز دیجیتال

کاردانو در گزارش جدید از بیت کوین در برترین برندهای صمیمی در سطح جهانی پیشی گرفت

توسعه دهندگان بلاک چین در گزارش جدیدی که به تحلیل ارتباطات عاطفی مصرف کنندگان با برندها می پردازد، رتبه 26 را از 600 برند جهانی کسب کرده اند.

کاردانو، توسعه‌دهنده بلاک چین، فضای ارزهای دیجیتال را با کسب رتبه برتر در گزارش جدید صمیمیت برند جهانی، نشان می‌دهد. بر اساس گزارشی که توسط آژانس ارتباط با برند MBLM منتشر شده است، کاردانو در بین 600 برند در رتبه 26 قرار دارد و رتبه اول را در صنعت کریپتو به خود اختصاص داده است.

بر اساس این گزارش، صمیمیت برند به ارتباط عاطفی برندها با پایگاه کاربر و مخاطب خود اشاره دارد. MBLM از هوش مصنوعی (AI) و داده های بزرگ برای درک روابط مصرف کننده با برندهای مطرح جهان مانند دیزنی، تسلا و اپل استفاده کرده است.

در 19 صنعت مورد تجزیه و تحلیل، ارزهای دیجیتال در 10 صنعت برتر قرار گرفتند و پس از آن برندهایی با Cardano در صدر و بیت کوین در رتبه 30 قرار گرفتند. در همین حال، برندهای ارزهای دیجیتال مانند Uniswap و Solana به ترتیب در رتبه های ۲۶۱ و ۲۶۵ قرار گرفتند.

در مقایسه با سال گذشته، محققان گفتند که کاردانو نه تنها یک تازه وارد، بلکه بالاترین رتبه ارز دیجیتال و بهترین برند خدمات مالی در نظرسنجی است.

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران کاردانو، در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت که کاردانو از این باور ساده متولد شد که همه برابر هستند و باید در جامعه ای عادلانه زندگی کنند.

خوبی این موضوع این است که به بنیان‌گذار، فرهنگ خاص یا کشوری نیاز ندارد. در حال حاضر، اکوسیستم کاردانو دارای افرادی از بیش از 100 کشور است که برای رسیدن به این هدف با یکدیگر همکاری می‌کنند.

در توییتر، کاربران به رتبه‌بندی Cardano پاسخ دادند و از برندهای سنتی مانند Google و eBay پیشی گرفتند. 1 کاربر زمزمه کرد کاردانو تنها سوژه میم های اینترنتی نیست، موضوع “لیگ با پسران بزرگ” نیز هست.

بازتاب‌های این گزارش همچنین تأثیر همه‌گیری جهانی را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد عملکرد برندها نسبت به قبل از همه‌گیری ۱۹ درصد افزایش یافته است.

عملکرد بالای کاردانو در زمانی اتفاق می‌افتد که توسعه‌دهندگان بلاک چین در حال آماده‌سازی برای ارتقای شبکه بزرگ هستند. ما در حال حاضر برای هارد فورک مورد انتظار Vasil آماده می شویم که هدف آن کاهش حجم تراکنش، کاهش هزینه ها و فعال کردن فعالیت بیشتر شبکه است.

رتبه برتر در صنعت کریپتوکارنسی حاکی از افزایش پذیرش انبوه وب 3 و فناوری های غیرمتمرکز است. یک نظرسنجی اخیر از والدین آمریکایی نشان داد که 64 درصد مایلند محتوای مرتبط با ارزهای دیجیتال در مدرسه آموزش داده شود.نویسنده: Savannah Fortis

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا