اخبار ارز دیجیتال

نسخه های جدید ارتقاء شبکه اصلی Cardano Herald برای اکوسیستم

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با افزایش خوش بینی برای هارد فورک آینده چانگ، اکوسیستم کاردانو از نسخه های جدید استقبال کرده است.

این پیشرفت در آخرین گزارش هفتگی Output Output Global (IOG) آشکار شد، که پیشرفت‌ها و پیشرفت‌های انجام شده در اکوسیستم کاردانو را در هفته جاری نشان می‌دهد.

کیف پول سبک Cardano همانطور که در گزارش ذکر شد توری نسخه ۱.۱۰ منتشر شد که شامل به روز رسانی هایی مانند تجربه کاربری بسیار ساده تر است که زمان لازم برای ایجاد کیف پول، بازیابی و افزودن کیف پول سخت افزاری را کاهش می دهد. تغییرات دیگر عبارتند از: رابط کیف پول dApp اصلاح شده، نماهای انباشته بهبود یافته با گزینه های مرتب سازی، جستجوی بهتر، و نمای استخر شرط بندی اصلاح شده.

Lace همچنین مشکلی را برطرف کرد که باعث شد پس از ارتقاء به Lace v1.10، مرکز staking برای برخی از کاربران در دسترس نباشد.

Hydra v.0.16.0 نیز در این هفته منتشر شد. این شامل Cardano node v.8.9.0 و پشتیبانی از فرمت بلوک Conway است. کامپایلر Plutus Tx نیز در این هفته آپدیت شد و نسخه ۱.۲۶.۰.۰ به زودی منتشر خواهد شد.

هارد فورک چانگ نزدیک می شود

بنیانگذار Cardano در ابتدای هفته چارلز هاسکینسون در مواجهه با انتقادات اخیر از ADA و اکوسیستم کاردانو، او نسبت به دو ارتقای بزرگ شبکه کاردانو ابراز خوش بینی کرد که حداقل یکی از آنها برای امسال برنامه ریزی شده است.

هاسکینسون نوشت: “بر اساس پیشرفت در SanchoNet، چانگ به زودی ارائه می شود. Ouroboros Leios بزرگترین گامی است که تاکنون به سمت حل مشکل سه گانه بلاک چین انجام شده است. آزمایشگاه های تحقیقاتی ما در حال افزایش هستند، ما اکنون به ۲۰۹ مقاله با ترجمه تحقیقاتی بسیار سریع تر رسیده ایم.” توییتی از ۷ آوریل.

هارد فورک چانگ که یکی از بزرگترین هارد فورک های شبکه کاردانو از زمان ارتقاء Vasil در سال ۲۰۲۲ به حساب می آید، برای سه ماهه دوم سال جاری برنامه ریزی شده است. این ارتقاء برنامه ریزی شده است تا به دارندگان ADA حق رای در مورد پیشنهادات ارائه دهد و به طور قابل توجهی مسیر کاردانو به سمت تمرکززدایی را تسریع کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا